Новини

Щирі вітання Ользі Цимбалюк!

cymbb15 червня свій світлий ювілей відзначає директорка Палацу культури та мистецтв міста Заставна Заставнівської міської ради Ольга Цимбалюк. Чудова, весела, харизматична та надзвичайно творча Ольга Василівна понад 40 років cвого життя присвятила галузі культури. Лауреатка трьох районних премій ім. Миколи Івасюка, за багаторічну сумлінну, творчу працю, високий професіоналізм, визначний особистий внесок у розвиток культури та мистецтва краю нагороджена грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

У 2004 році за її ініціативи при Палаці культури створили хореографічну студію «Пролісок», незмінним керівником якої Ольга Василівна залишається впродовж багатьох років. Надзвичайно активна у творчому житті закладу - ведуча культурно-мистецьких заходів, авторка сценаріїв, балетмейстрка, акторка народного аматорського театру «Дивосвіт».

Вітаємо Валентина Скоробогача!

skorКолектив Буковинського центру культури і мистецтва щиро вітає із справжнім козацьким ювілеєм провідного методиста районного будинку культури Новоселицької міської ради, екс-очільника відділу культури Новоселицької РДА Валентина Васильовича Скоробогача! Валентин Васильович – людина-новатор, відданий працівник, який безкорисно присвятив своє життя розвитку культури нашого краю. Загальний трудовий стаж Валентина Васильовича складає понад 50 років, 20 з яких – у галузі культури. До своєї праці Валентин Скоробогач завжди підходить з ентузіазмом, сумлінням, щиро вболіваючи за людей.

У цей святковий день бажаємо ювілярові переможного миру, довгих і плідних років життя. Дякуємо за творчий неспокій, активну громадянську позицію, щирість і талант!

Вишивала свою долю роками, вишивала серцем і руками…

sushСьогодні свій ювілейний день народження святкує завідувачка філії Центру культури та дозвілля с. Снячів Великокучурівської сільської ради, майстриня народної вишивки і ткацтва, заслужений працівник культури України Трандафіра Сушинська! 35 років творчої натхненної праці Трандафіра Георгіївна віддала збереженню, відродженню та розвитку народних традицій, звичаїв, обрядів. Всебічно обдарована, натхненна любов'ю до рідного краю, автентичної пісні, місцевого танцю, слова, ця енергійна жінка є керівником самобутнього фольклорно-етнографічного гурту, який здобув популярність не тільки в громаді, а й за її межами.

Віддаємо належне буковинській майстрині за її активну, творчу діяльність на ниві декоративного-ужиткового мистецтва. Щорічно вона успішно презентує свої роботи на персональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках.

Прийміть найщиріші вітання від творчого колективу Буковинського центру культури і мистецтва з нагоди ювілею!Бажаємо міцного здоров'я, добробуту в сім'ї, душевного спокою та справжнього жіночого щастя!

Відбувся майстер-клас з іконопису

1_94 червня в Буковинському центрі культури і мистецтва відбувся майстер-клас з іконопису. Його провели майстри народного мистецтва України, методисти Центру, лауреати стипендії Президента України для молодих майстрів Василь та Альона Беженарі. Учасники заходу поринувши в сакральний світ наївного мистецтва, доторкнулися до народних традицій буковинського краю та написали скляний образ святого Юрія (Георгія) Змієборця.

На іконі розкрито батальний сюжет перемоги Хрестоносця над змієм-плазуном. Такий образ символізує перемогу добра над злом. Ікона Святого Юрія – оберіг й своєрідна молитва за Україну.

Вітаємо Тетяну Гакман!

122Сьогодні свій ювілей відзначає жінка, яка присвятила життя мистецтву і педагогіці, директорка Художньої школи ім. Миколи Івасюка міста Чернівців Тетяна Іванівна Гакман.

Ювілярка закінчила Вижницьке училище прикладного мистецтва, згодом працювала в нашому Центрі, а пізніше стала викладачкою рисунку і живопису у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівців. З 2015 року обіймає посаду директорки художньої школи.

Бажаємо ювілярці миру, здоров’я, подальших творчих успіхів та життєвої наснаги. Нехай доля розфарбує в яскраві кольори Ваш кожен день і кожну мить життя!