#Борітеся Поборете210

              2024-02-23 113411Ілюстрація до віршу "Садок вишневий коло хати"
Олександра Валявська, учениця 1-А класу Опорного закладу Михальчанського ліцею
Керівник: Харик Інна Богданівна
 

 

 

#БорітесяПоборете210

  2024-02-20 133845Радо представляємо вам перше відео челенджу #БорітесяПоборете210

Декламування вірша Т.Шевченка "Мені однаково, чи буду".

Виконує Максим Драгінда.   

Неосяжний вклад Тараса Григоровича Шевченка в світову культуру шанується не лише в Україні, а й за її межами: по всьому світу нараховується більше 1200 пам’ятників Шевченку, його іменем називаються міста, вулиці, навчальні заклади, на його честь знімається безліч фільмів та ставляться п'єси.Шевченко навіки став невід’ємною часткою історії та культури українського народу.

Детальніше...

«Об’єднаймося ж, брати мої!» - 2024

АНОНС 

 2024

Творчість Тараса Григоровича Шевченка та українська Соборність на однойменній учнівській виставці…

23 січня о 14:00 у залі Буковинського центру культури і мистецтва (вул. Й. Главки, 1-а) відбудеться відкриття виставки творчих робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв у рамках ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». На виставці-конкурсі буде представлено понад 100 творчих робіт. 

Ще у березні 2002 року Президент України підписав Указ «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», тим самим започаткувавши його щорічне проведення. Юні художники буковинського краю постійно стають переможцями цього престижного конкурсу. Основні теми робіт – ідея Соборності України, творчість Тараса Шевченка, доля українського народу, суспільства, держави, родини, їхні сучасність та майбутнє. Ці роботи засвідчують й високий рівень підготовки учнів художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв Чернівецької області. Цьогорічна виставка присвячується звитяжній боротьбі українського народу за свою волю та незалежність.

Детальніше...