ТЕАТР З ПРИСМАКОМ КАВИ

flaer2АНОНС

3-4 жовтня Буковинський центр культури та мистецтва запрошує на яскраву театральну імпрезу. Усім поціновувачам мистецтва Мельпомени буде цікаво переглянути вистави двох провідних народних театрів Чернівців, а також побувати на майстер-класах від відомих театралів, поспілкуватися з українськими та закордонними акторами і режисерами.

До уваги глядача будуть представлені вистава за твором Христі Венгринюк «Про мого білого старого качура» народного драматичного театру ім. Г. Агєєва ЦПК м. Чернівців (режисер – Іван Данілін) та моновистава «Недослухані» народного аматорського театру малих форм «ТЕМП» ЦПК м. Чернівців (режисер – Марта Шумілова-Лисякова).

Захід відбудеться на території Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Шептицького, 10). Початок о 16.00

 

 

Цілющі джерела місцевих традицій

1АНОНС

На Сокирянщині стартує районний мистецький онлайн проєкт "Цілющі джерела місцевих традицій".Мета проєкту - зберегти та популяризувати нематеріальну культурну спадщину, місцеві звичаї і традиції.

Клубні працівники Сокирянського району щотижня презентуватимуть звичаї і традиції свого села у режимі онлайн на сторінці у соцмережі Facebook «Відділ культури, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації».

Запрошуємо взяти участь в проекті усіх охочих!

Презентацію альбому "Буковина. Чернівецька область" скасовано

albomskasДрузі, задля дотримання умов карантину "Видавництво 21" скасовує презентацію альбому "Буковина. Чернівецька область", що мала відбутися 25 серпня на території Буковинського центру культури та мистецтва.

Видавництво обіцяло, що під час презентації всі охочі зможуть придбати альбом за ціною собівартості. Ми дотримаємо цієї обіцянки - лише в іншому форматі: альбом за ціною собівартості можна буде придбати на сайті "Видавництва 21" упродовж трьох днів - з 23 по 25 серпня за цим посиланням.

Буковинець Василь Чебаник присвятив життя дослідженню та творенню української абетки

abetkaАНОНС

25 серпня, з нагоди дня Незалежності України, об 11.00 в Буковинському центрі культури і мистецтва (вул. Йозефа Главки, 1-а) на літній терасі – зустріч та майстер-клас з графічного написання української абетки.

Подія для тих, кому не байдуже мовне питання, що перманентно постає в Україні ось уже 29 років. «Українці чують українську мову, але не бачать її, бо користуються не власною абеткою», - каже професор Василь Чебаник.

Вже понад 40 років він досліджує графіку літер і навіть відтворив українську абетку, яка має традиції Київської Русі та козацьких скорописів. Злет каліграфічного мистецтва в Україні великою мірою завдячує саме йому та його учням.

На зустрічі з митцем окрім живого спілкування, буде можливість отримати естетичну насолоду від перегляду його робіт та спробувати власні сили у написанні літер.

Організатор - буковинський художник Анатолій Фурлет. Промоція і місце проведення – Буковинський центр культури і мистецтва. Ідея – Чернівецький обласний художній музей. Це перша подія з циклу заходів «Лицарі світла» у рамках виставкового проекту «Літературно-мистецька Буковина».

Виставка творів "Нові надходження 2019-2020"

novi-nadxodjenniaАНОНС

У Чернівецькому обласному художньому музеї до дня Незалежності України з 20 серпня по 14 вересня експонуватиметься виставка творів з музейної збірки «Нові надходження 2019-2020».

Запрошуємо!