Міжнародний день лялькаря

Принцеса на горошині 421 березня відзначається Міжнародний день лялькаря. Чернівецький академічний обласний театр ляльок запрошує вас долучитися до відзначення цього свята. Наші працівники залюбки проведуть для вас екскурсію закуліссям театру, продемонструють усі етапи створення вистави, дадуть інтерв'ю про специфіку роботи. 

Контакти для співпраці: 0957864793 Антон Благій (завліт), 0500393295 Наталія Марків (головний режисер) 

Таємнича Україна

Ковал АНОНС

Чернівецький обласний художній музей запрошує на виставку «Таємнича Україна» талановитого київського художника родом з Буковини Дмитра Коваля.

«Таємнича Україна» – це масштабний виставковий тур різними містами країни. Дуже символічно, що живописець, який нещодавно відсвяткував своє 30-ти річчя, планує презентувати саме 30 творів і присвятив цей проект ХХХ річниці проголошення Незалежності України. Чернівчани та гості міста мають унікальну можливість першими оглянути живописні твори відомого земляка.

Чернівецький обласний художній музей запрошує

Чернівецький художній музейПостійно діюча експозиція:

Культове мистецтво ХІІ – поч. ХХ ст.

Образотворче мистецтво XVIII - поч. XXІ ст.

Орнаментальне мистецтво Буковини кін. ХІХ - ХХ ст.

9 лютого о 15.00 у Чернівецькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки художника, члена НСХУ Дмитра Коваля «Таємнича Україна». Мистецький проект Всеукраїнська подорож «Таємнича Україна» - це масштабний виставковий тур різними містами України. Чернівці мають можливість першими ознайомитися з творами відомого земляка.

«Космос Емми Андієвської». Виставка творів відомої художниці та письменниці Емми Андієвської. У рамках культурно-мистецького проекту «Дифузія».

«Художня палітра». Твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтваз фондів ЧХМ.

«RADENT & АЛЬБЕРТ». Перша персональна фотовиставка прес-аташе Асоціації футболу Чернівецької області Альберта Комарі. Виставку присвячено 45-ти річчю автора.

Вернон Кресс. Життя під прикриттям

1aУ чернівецькому видавництві «Наші книги» вийшла друком документальна сага «Вернон Кресс. Життя під прикриттям» про найтрагічніше в історії людства ХХ століття. Ця книга – захопливий інтелектуальний трилер, дійовими особами якого є колишній чернівчанин, уродженець австрійського Інсбрука Петер Демант (1918-2006), події та люди епохи, в яку йому судилося жити. Від Першої світової, ГУЛАГу й Голокосту до падіння Берлінського муру, краху комунізму і спроб реставрації тоталітаризму в Росії. Заснована на численних історичних джерелах, значну частину яких уперше введено в культурний обіг.

Автором розслідування є чернівецький журналіст Юрій Чорней.

Книга налічує 944 сторінки. Дизайн обкладинки – Анна Стьопіна.

VІ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ ТВОРІВ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

j.fedАНОНС

11 січня 2021 року, в день вшанування пам’яті Буковинського Соловія, відбудеться VІ обласний онлайн-конкурс читців творів Юрія Федьковича.

До участі в конкурсі запрошуємо учнівську і студентську молодь, вихованців гуртків художнього слова клубних закладів нашого краю та читців-аматорів віком до 35 років.

Організатори конкурсу – Видавництво «Буковина», Буковинський центр культури і мистецтва, Чернівецький літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича.

У зв’язку із карантинними обмеженнями просимо учасників заздалегідь надсилати конкурсні відеозаписи з виконанням одного твору. Це можуть бути вірш, байка, уривок з прозових творів, письменника.

Заявки та відеозаписи надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 4 січня 2021 року

Довідки за телефоном: (0372) 52-67-64