Благодійний фестиваль PlayForUA

297415611 7896424627066353 8010710997207221082 nАрт-рух "Експеримент" та Громадська Організація "Велика Сцена" спільно з Музеєм просто неба запрошує всіх на благодійний костюмований фестиваль-перфоманс "PlayForUA", який проходитиме 14 серпня з 12:00 до 19:00 в м.Чернівці, за адресою вул. Січових Стрільців 38б, на території Музею просто неба.

Чекаємо всіх, хто бажає підтримати наших Захисників у боротьбі за нашу незалежність. Адже мета нашого фестивалю - зібрати кошти на придбання квадрокоптерів для ЗСУ.

Своєю присутністю та благодійним внеском ви усі допоможете спільній справі та наблизите нашу перемогу!

На фестивалі ви зможете відпочити та надихнутися всією родиною!

Виставка робіт Івана Холоменюка

img1620 жовтня о 16.00 у Чернівецькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки, присвяченої 95-ти річчю від дня народження народного художника України Івана Холоменюка (1926-2008).

В експозиції - портрети, пейзажі та натюрморти. Картини зі збірки ЧХМ та з колекції родини художника.

Оголошення результатів конкурсу туристичних маршрутів «Слідами «Букової землі»

17 mainАНОНС

Вагомою подією 2019 року стало видання нового роману провідної української письменниці Марії Матіос «Букова земля». Роман охоплює період тривалістю у 225 років та широку географію – від маленького хутірка Сірук до світових столиць: Відня, Будапешта, Варшави, Москви – і закінчуються 2014 роком – біля Станиці Луганської.

«Букова Земля» – це історія людських поневірянь, пошуку кращої долі. Це історія життя. Це історія маленького краю великої України. Книга спонукає читача задуматися над прочитаним, провести паралелі від найдавніших часів до сьогоднішніх та усвідомити роль і значення героїв України, які виборювали свободу та незалежність України.

Дивосвіт Ворончаків

img10Запрошуємо відвідати виставку «Дивосвіт Ворончаків». Виставка приурочена 30-ти річчю Незалежності України та 70-ти річчю від дня народження заслуженого майстра народної творчості України, голови Буковинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Володимира Ворончака

Відкриття відбудеться 20 серпня 2021 року о 12.00 у Будинку художника Вижницької міської ради.

Традиційний науково-мистецький семінар "Вогонь Трипілля"

spalennya-trypiltsyamy-zhytelАНОНС

21 липня відбудеться традиційний науково-мистецький семінар "Вогонь Трипілля".

У програмі - обговорення у форматі круглого столу феномену Шипинецької культури та її впливу на сучасну етнокультуру буковинців та України загалом.

Очікується участь науковців, музеєзнавців, краєзнавців.

Друга частина дійства буде присвячена першому системному дослідникові Шипинецької культури - археологу світового імені, письменнику Олегу Ольжичу. Точніше - спеціально до ювілейного Дня незалежності пошепки при трипільському вогні читатимуться найзнаковіші його твори.