Театральні вистави у жовтні

afishateatrПублікуємо репертуар Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської на жовтень. Запрошуємо до перегляду!

Сучасне декоративно-ужиткове мистецтво у Чернівцях

vystavkaУ Чернівцях відкриється виставка сучасного декоративно-ужиткового мистецтва. Четверте Всеукраїнське трієнале пройде з 27 вересня по 15 жовтня 2023 року в центрі культури "Вернісаж", за адресою: вулиця Івана Франка, 15.

Міжнародний фестиваль-конкурс естрадної пісні "Дністер-ріка"

dnisterТриває реєстрація на міжнародний фестиваль-конкурс української естрадної пісні "Дністер-ріка". Позамагатися за головний приз - десять тисяч гривень, може будь-хто старший шістнадцяти років. Участь у конкурсі безкоштовна, реєстрація триватиме до 01 жовтня 2023 року.

Інформація за телефоном: +38 095 212 37 56

Концерт-закриття Mandyczewski Fest

ivas

Запрошуємо насолодитися піснями Володимира Івасюка! 

Символом українського відродження на межі 80х-90х років став видатний митець, композитор, поет, співак, музикант, Герой України Володимир Івасюк, а створені ним музичні шедеври були, є і будуть символами української нації.

Щиро запрошуємо на концерт-закриття Mandyczewski Fest. Пісні Володимира Івасюка в столиці Буковини звучатимуть 8 вересня 2023 року о 18:30 у залі Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка.

 

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

pisnЗапрошуємо на свято української пісні! 

13 вересня 2023 року о 16.00 на Театральній площі м. Чернівців відбудеться концерт з нагоди 53-ї річниці виконання пісень Володимира Івасюка «Червона рута» і «Водограй» в телепередачі «Камертон доброго настрою».