Шлях до творчого майбутнього відкрито

1_16У Мистецькій школі міста Вижниця відбувся звітній концерт та вручення свідоцтв про завершення навчання. В нашій Мистецькій школі вже стало доброю традицією урочисто вручати свідоцтва про завершення навчання випускникам та проводити звіт-концерт саме у Міжнародний день захисту дітей. 1 червня в ошатній залі Вижницького будинку культури вчергове відбулася ця знакова подія. Модераторка церемонії - директорка школи Наталія Додяк розпочала урочистості хвилиною тихої молитви за дітьми, які загинули внаслідок російської агресії та за всіма полеглими за волю і незалежність України. Барвистою вервичкою піднімалися на сцену випускники музичного, художнього та хореографічного відділів за свідоцтвами про завершення навчання.

Іспаській школі мистецтв - 35!

1_2А ви думали, що Україна так просто,

Україна – це супер, Україна - це ексклюзив.

По ній пройшли всі катки історії.

На ній відпрацьовані всі види випробувань.

Вона загартована найвищим гартом.

В умовах сучасного цвіту їй немає ціни.

 Невмирущими рядками Ліни Костенко та вшануванням пам’яті усіх загиблих за волю і незалежність нашої держави розпочався благодійний звітний концерт Іспаської школи мистецтв, присвячений 35-й річниці від дня її заснування.

Моя, ти Вижнице, мій краю

1_2Свято з нагоди Дня міста Вижниці завжди був шумним, з веселощами і сміхом, з виставками, перфомансами, флешмобами і ярмарками. Але сьогодні не до гамірних святкувань. На площі Героїв Майдану відбувся благодійний концерт на підтримку 93-го окремого батальйону ТрО Вижницького району "Моя, ти Вижнице, мій краю." Цьогорічний випускник нашої Мистецької школи Дмитро Клим та Віолетта Панасенко, учні Вижницького опорного ліцею ім. Ю. Федьковича урочисто підняли Державний Прапор України та прапор Вижницької територіальної громади під звуки Державного Гімну.

Відбувся міжрегіональний семінар

1_2Впродовж 16-18 травня на базі нашої Мистецької школи проходив міжрегіональний семінар "Методичні дні - творча майстерня" за участю викладачів Мистецької школи Вижницької міської ради, Берегометської школи мистецтв ім. Одарки Киселиці, Усть-Путильської школи мистецтв, Вашківської школи мистецтв та Харківської школи мистецтв. Спікерами на семінарі стали відомі викладачі з різних куточків України. 

У Всесвітній день вишиванки підписано угоду про співпрацю

1_9Кольоровою вервичкою взорів впродовж 18 травня забарвився Всесвітній день вишиванки в нашій школі. Цьогорічне свято після всіх російських бомбардувань - це тріумфальне утвердження національної ідентичності, незалежності, минулого та майбутнього України. Символічно, що саме у Всесвітній день вишиванки Наталія Додяк, директорка Мистецької школи Вижницької міської ради та Оксана Кравчук, директорка Харківської школи мистецтв №5 підписали угоду про співпрацю.