У Вашківцях вперше відзначили День Української Державності

1 128 липня біля пам'ятника Великому Кобзареві працівники публічної бібліотеки та Центру традиційної культури м. Вашківців Вашківецької ТГ організували тематичну книжково-ілюстровану виставку і тематичний захід, присвячені Дню Української Державності. Під час заходу учасники аматорського вокального ансамблю "Берегиня" виконали Державний Гімн України, а також низку українських пісень.

У Вижниці відзначили День Конституції України

1 3Конституція України — Основний Закон України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України ІІ скликання. Конституція України набрала чинності з дня її прийняття. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкують державне свято — День Конституції України.

28 червня викладачі нашої Мистецької школи разом з громадськістю міста, членами трудових колективів громади взяли участь в урочистому зібранні з нагоди дня Конституції України. Відбувся мітинг на відкритій сцені площі Героїв Майдану.

З глибокою шаною хвилиною тиші присутні вшанували пам'ять всіх, хто загинув за волю і незалежність України. З вітальним словом до мітингарів звернулися голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, голова Вижницької районної воєнної адміністрації Михайло Чорней, голова Вижницького районного осередку Всеукраїнського товариства "Просвіта" Дмитро Никифоряк.

Викладачі та учні Мистецької школи привітали медичних працівників Вижницької громади

1 2Лікарі завжди були янголами, які захищають наше життя. Разом із військовими справжніми героями цієї війни є й українські медики. Вони тримають другий фронт. 17 червня у затишному залі Вижницького будинку культури зібралися медики Вижницької громади з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Хвилиною мовчання за загиблим фельдшером Юрієм Нестерюком, за всіма медичними працівниками, які назавжди стали в стрій Небесного леґіону у війні проти російського нелюда розпочалася ця зустріч.

Словами подяки та почесними грамотами за сумлінну працю прийшли привітати медиків голова районної ради Михайло Андрюк та заступник голови Вижницької військової адміністрації Микола Федорощак. Голова Вижницької міської ради слова вдячності за роботу підкріпив посильною грошовою винагородою, а головний лікар КПМ Центру первинної допомоги Дмитро Паламарюк обдарував всіх білими трояндами.

Вижничани відзначили день народження Івана Миколайчука

1 24Іван Миколайчук - знакова постать української культури. 15 червня 2022 року йому мало б виповнитися 81 рік. До родинного обійстя у Чорторию вклонитися пам'яті великого актора, режисера, сценариста, народного артиста України приїхали викладачі та учні мистецьких та загальноосвітніх шкіл, вимушені переселенці, творча інтелігенція клубу "Німчич" Вижницької та Берегометської громад.

Слова вдячності Іванові за популяризацію у світі українського поетичного кіно, за утвердження національної ідентичності, за моральну підтримку з небес у найстрашніші часи повномасштабного вторгнення росії лунали від усіх присутніх. Спогадами про свого Івана ділилися родина, сусіди, жителі Брусницької громади.

Вручили свідоцтва про закінчення навчання

1 2У Мистецькій школі м. Вижниці склалася гарна традиція. Першого червня, у День захисту дітей урочисто вручати випускникам свідоцтва про закінчення навчання. Зважаючи на трагічні події в державі, на щоденні проводи загиблих воїнів та мирних жителів, які загинули від російської агресії, цьогорічне вручення обпалене війною.Хвилиною мовчання розпочалося дійство у затишному залі Вижницького будинку культури, де зібралися учні, батьки, громадськість міста, вимушені переселенці, щоб привітати випускників із успішним закінченням школи.

Щасливі випускники піднімалися на сцену за свідоцтвами, які з великою радістю вручала директорка школи Наталія Додяк, розповідаючи про успіхи і творчі досягнення кожного учня.