Урочиста лінійка у Кіцманській художній школі

1_2

14 вересня у Кіцманській художній школі відбулася урочиста лінійка. В учнів, які цього року вступили до художньої школи, здійснилася маленька мрія, вони були прийняті у когорту художників і стали «юними художниками».Юні обдарування отримали благословення від Отця Юрія та побажання на успішне навчання. Директор школи Богдан Гордей привітав першокласників та подякував представникам Кіцманської ОТГ за сприяння у відкритті навчального класу елементарного рівня.

Представники Кіцманської громади взяли участь у фестивалі людей з інвалідністю

357734978 1395583544632141 2793962091144156244 n

"На крилах надій" - 2023

4 червня 2023 року у Центрі культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка м. Чернівців відбувся XV обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю «На крилах надій», який щорічно проводиться з метою моральної підтримки людей з інвалідністю, створення належних умов для їхньої інтеграції в суспільство і широкого залучення до народної творчості.

Презентували свою творчість учасниці від Кіцманської територіальної громади:

- номінація «Театральна творчість» - Юлія Душинська, яка зачитала вірш «Герої не вмирають»;

- номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» - Тетяна Романко, яка презентувала виставку власних робіт в техніках в’язання гачком, бісероплетіння, створення герданів на станку.

Продовжують плідно працювати

stavchanyПрацівники будинку народної творчості та дозвілля села Шишківці Ставчанської ТГ підготували цікаву інтерактивну презентацію діяльності свого клубного закладу. Не зважаючи на воєнний стан, вони продовжують плідно працювати, даруючи радість та віру в Перемогу.

Робота в умовах воєнного стану

5З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну, працівники клубу села Хлівище розпочали роботу по підтримці нашої армії. З перших днів війни розпочався збір продуктів харчування та предметів особистої гігієни. Все зібране було передано волонтерам для наших воїнів. До цієї акції долучилися майже всі жителі села.

З 4 березня у приміщенні сільської школи всі небайдужі долучилися до плетіння маскувальних сіток. Задля підтримки наших воїнів на фронті разом з учасницею вокального гуртка ми записали пісню і випустили відеокліп- cover на пісню Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Працівники культури організували та розпочали збір продуктів харчування для тимчасово переміщених осіб. У передвеликодні дні за ініціативи місцевих жителів працівники клубу організували збір коштів для наших мужніх воїнів. Майстрині писанкарства відправили на фронт писанки та крашанки.

Дарунок матусі

IMG 8818Оригінальні подарунки для найріднішої людини з нагоди Дня матері створювали учасники тематичного майстер-класу з декупажу "Дарунок матусі", що відбувся у будинку культури м. Кіцмань.

Майстер-клас для всіх охочих провела місцева майстриня Анна Миськів на запрошення відділу культури, національностей та релігій Кіцманської міської ради.

Юні учасники під керівництвом майстрині (а найменші - за допомогою матусі чи бабусі) навчалися декорувати в техніці "декупаж" скляні ємності. Яскраві та неповторні роботи, створені руками дітей, потішать матусь із нагоди їхнього особливого свята та стануть окрасою оселі.