Шовкова косиця

DSC 1759Гуцули з усього світу прославляють свій рідний край, популяризують його культуру, як і Юрій Федькович у своїх творах, оспівував всю велич нашої карпатської землі та працьовитих людей, які працюють на ній. Віддаючи данину шани літературному таланту видатного письменника, просвітителя та захисника гуцульського народу Юрія Федьковича, напередодні відзначення 184-ї річниці від дня його народження, 5 серпня, на території родинної садиби Буковинського Соловія зібрались вдячні нащадки – поціновувачі його творчості, гості Путильщини.

Путильчани на ХХV-у Міжнародному гуцульському фестивалі

02Протягом двох днів, 28-29 липня, у туристичній Яремчі відбувався ХХV Міжнародний гуцульський фестиваль. Представляли на цих фестинах Путильщину 19 аматорських колективів та окремих виконавців, 8 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматори Путильщини разом з іншими представниками гуцульського регіону врочистою ходою пройшлися центральними вулицями Яремчі до головної сцени.

Путильщина на «Полонинському літі»

bukpolСамобутню гуцульську культуру аматори Путильщини представили на Верховинщині Івано-Франківської області.

На запрошення відділу культури Верховинської районної державної адміністрації аматори художньої самодіяльності Путильського району взяли участь в традиційному районному святі «Полонинське літо». Воно проходило в селі Ясенів, що на Івано-Франківщині. Делегацію аматорів народної творчості від району очолив завідувач сектору культури районної державної адміністрації Василь Нестор.

«Три кринички» на Путильщині

 «Три кринички» на ПутильщиніНа Путильщині у черговий раз відбулося фольклорно-етнографічне свято «Три кринички». На дійство завітало багато краян. Почесними гостями свята стали перший заступник голови Путильської райдержадміністрації Михайло Ямницький, директор учбово-методичного центру Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, голова Киселицької сільської ради Петро Чев`юк, соліст Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, заслужений артист України Василь Данилюк, заслужені артисти України - брати Андрій та Василь Томіленки.

Випуск у Путильській художній школі

Випуск у Путильській художній школіУ фойє Путильської районної бібліотеки відбулася презентація творчих робіт учнів випускних класів місцевої художньої школи під назвою «Палітра юних».