Все починається з мами…

1_3Скільки тепла таїть це чарівне слово, бо так ми звертаємося до найближчої для нас людини. І саме, у травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами й квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. Такими словами у Центрі культури та дозвілля розпочався тематичний концерт «Все починається з мами…» – звітний виступ учнів та викладачів Путильської музичної школи. Концертна програма була надзвичайно насичена, виконавці зірвали шквал оплесків. Зі сцени звучали пісні, вірші та музичні композиції.

Перемоги юних путильчан

1 2Розвиток аматорського мистецтва - один з пріоритетних напрямів роботи Путильського центру культури та дозвілля. Саме українську культуру, українську ідентичність намагаються знищити орди московитів, які нахабно вдерлися в Україну. Тому сьогодні так важливо прививати підростаючому поколінню любов до українського слова та пісні.

28 липня у Львові відбувся благодійний Міжнародний онлайн фестиваль – конкурс мистецтв «Львівська рапсодія», приурочений Дню Української Державності. Понад чотириста талановитих дітей і підлітків з усієї України та зарубіжних країн взяли участь у заході. Серед них були й путильські діти.

Допомагаємо українській армії

10-15Працівники Центру культури та дозвілля Путильської ТГ активно допомагають мужнім українським воїнам, вони залучені до організації харчування територіальної оборони, а також плетуть маскувальні сітки.

Художній керівник Світлана Шинкарюк провела відеозйомку мирної акції «Закрийте повітряний простір над Україною». Участь у заході взяли вихованці Центру культури та дозвілля.

Дистанційне навчання у Путильській художній школі під час карантину

IMG 20200406 171027 2Адміністрація Путильської художньої школи на період карантину запровадила дистанційну форму роботи викладачів з учнями. Навчання відбувається за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Skype, соціальних мереж.

У Вайбер-групах викладачі надсилають учням завдання, надають консультації. Учні, опрацювавши матеріал, надсилають ескізи, а згодом виконують завдання. Вивчення та опрацювання теоретичного матеріалу, зокрема з предмету «Початковий курс історії образотворчого мистецтва» проводиться шляхом надання викладачами комплексів контрольних завдань (опитувальних тестів, рефератів), виконання яких може зараховуватися як складання тематичного оцінювання.

Пасхальний дивосвіт

IMG 20200428 160214З 16 квітня у Путильській районній бібліотеці презентують виставку творчих робіт учнів Путильської художньої школи «Пасхальний дивосвіт».

Роботи учні 2-А та 4-А класів виконали вдома та згодом передали їх на виставку. А згодом кикладачі школи Катерина Полянчук і Тарас Ковальчук сформували експозицію.