Розвиток аматорського мистецтва - один з пріоритетних напрямів роботи Путильського центру культури та дозвілля. Саме українську культуру, українську ідентичність намагаються знищити орди московитів, які нахабно вдерлися в Україну. Тому сьогодні так важливо прививати підростаючому поколінню любов до українського слова та пісні.
28 липня у Львові відбувся благодійний Міжнародний онлайн фестиваль – конкурс мистецтв «Львівська рапсодія», приурочений Дню Української Державності. Понад чотириста талановитих дітей і підлітків з усієї України та зарубіжних країн взяли участь у заході. Серед них були й путильські діти.
Працівники Центру культури та дозвілля Путильської ТГ активно допомагають мужнім українським воїнам, вони залучені до організації харчування територіальної оборони, а також плетуть маскувальні сітки.
Художній керівник Світлана Шинкарюк провела відеозйомку мирної акції «Закрийте повітряний простір над Україною». Участь у заході взяли вихованці Центру культури та дозвілля.
Адміністрація Путильської художньої школи на період карантину запровадила дистанційну форму роботи викладачів з учнями. Навчання відбувається за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Skype, соціальних мереж.
У Вайбер-групах викладачі надсилають учням завдання, надають консультації. Учні, опрацювавши матеріал, надсилають ескізи, а згодом виконують завдання. Вивчення та опрацювання теоретичного матеріалу, зокрема з предмету «Початковий курс історії образотворчого мистецтва» проводиться шляхом надання викладачами комплексів контрольних завдань (опитувальних тестів, рефератів), виконання яких може зараховуватися як складання тематичного оцінювання.
З 16 квітня у Путильській районній бібліотеці презентують виставку творчих робіт учнів Путильської художньої школи «Пасхальний дивосвіт».
Роботи учні 2-А та 4-А класів виконали вдома та згодом передали їх на виставку. А згодом кикладачі школи Катерина Полянчук і Тарас Ковальчук сформували експозицію.
11 січня на родинному обійсті Юрія Федьковича відбувся Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок «Радуйся, земле! Син Божий народився!».
Розпочалося вшанування церковним молебнем, відтак відбувся просвітницький захід-спомин у літературно-меморіальному музеї Юрія Федьковича, а далі постало свято гуцульської коляди у всій красі – Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок.