Лауреати першої премії

1_3

Першою премією нагороджені учасники народного аматорського театру Сторожинецького центру національних культур на Всеукраїнському патріотичному конкурсі-фестивалі «Душа України»

Відтворили місцевий весільний обряд

1_3Українська земля славиться багатством звичаїв та обрядів. Вони формувалися століттями, передавалися від батька до сина, від матері до доньки з особливим трепетом.

Стипендії від родини Гаденків отримали юні митці Сторожинеччини

1 5Нещодавно стипендії від родини Гаденків отримали здібні учні Сторожинецької музичної школи. Цього року серед нагороджених - Ольга Москалюк, Ферес Масбух, Мілана Біньовська, Анна Костинян, Марія Проданик, Іван Іванищук, Ярослав Рудянин, Мар’ян Доскалюк, Валентина Попеску, Арсеній Лутанюк. Під час урочистостей присутні висловили сподівання, що ці заслужені нагороди стануть додатковим стимулом для обдарованих дітей на шляху до музичних олімпів.

За словами дружини Мар’яна Гаденка, у родинному колі вони вирішили продовжити благородну справу мецената й надалі підтримуватимуть здібну молодь. Світлана Репало, колишня директорка Сторожинецької музичної школи наголосила, що до річниці смерті народного артиста України Мар’яна Ілліча Гаденка на будівлі мистецького навчального закладу має з’явитися меморіальна дошка. Вона буде поруч з меморіальною дошкою народного артиста України Назарія Яремчука, на вулиці якого знаходиться будівля школи.

Колективи Сторожинеччини взяли участь у Міжнародному фольклорному фестивалі

1657737483913Вже традиційно 1-3 липня в м. Радівці Сучавського повіту (Румунія) відбувся XXIX Міжнародний фольклорний фестиваль "Arcanul". Сторожинецьку міську територіальну громаду вже втретє представляв ансамбль пісні і танцю "Берегиня" Сторожинецького центру національних культур.

Колектив отримав запрошення від муніципалітету Радівців у рамках підписаної угоди про співпрацю між Сторожинецькою МТГ і муніципалітетом Радівців у лютому 2018 року. У концертній програмі також взяв участь колектив Чудейської школи мистецтв.

Цьогоріч участь представників України стала можливою, завдячуючи підтримці та сприянню Чернівецької обласної ради, Сторожинецької міської та Чудейської сільської територіальних громад. Учасники колективів висловлюють щирі слова вдячності голові Чернівецької обласної ради Олексієві Бойку, Сторожинецькому міському голові Ігорю Матейчуку та Чудейському сільському голові Анатолію Піцулу.

Розмовляй українською!

J.Hryhorchuk2До Всесвітнього дня вишиванки працівники Сторожинецького будинку національних культур організували флешмоб. Правила прості: продекламувати вірш українського письменника у вишиванці. Вікова категорія необмежена. Запрошуємо усіх охочих долучитися до нашого флешмобу під хештегом #Розмовляй_українською

Разом переможемо!