Урочистості до дня Соборності України

FB IMG 16113101087076609На Сторожинеччині до дня Соборності України на знак пошани за великий внесок у творення національної держави учасники урочистостей поклали квіти до пам'ятників борцям за незалежність України, відомим політичним та культурним діячам, а також героям, які полягли у боротьбі за волю нашої держави.

Вітаємо Володимира Верстюка!

IMG-2a66d292d25533a1bc35b58a065fbc08-VЩиро вітаємо керівника народного аматорського колективу народних інструментів Сторожинецького РБНК "Гроно калинове" Володимира Петровича Верстюка. Він здобув перемогу на IV щорічному конкурсі "Гордість Сторожинеччини" у номінації "Культпрацівник року".

Прийміть наші вітання. Ми бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії і творчого натхнення!

Перемога танцюристок зі Сторожинця

FB IMG 16093196666390100Аматорський ансамбль пісні і танцю Сторожинецького районного будинку національних культур "Берегиня" (керівник - Інна Хмурич) взяв участь у Міжнародному інтернет-конкурсі "Танець.NET". Дівчата стали дипломантами ІІ ступеня.

Вітаємо!

Здобутки учнів Великокучурівської музичної школи

FB IMG 1608805754225Під час онлайн-навчання дитина має пройти той самий шлях - від сприйняття інформації до її розуміння, запам’ятовування, відтворення та використання на різних рівнях. Викладачі та учні Великокучурівська музичної школи постійно рухалися вперед, проводячи заняття дистанційно, особлива увага приділялася навчальним заходам та онлайн-конкурсам. Учні школи брали участь та перемагали на різних конкурсах.

На Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв "В обіймах часу" ІІІ місце здобула Єлизавета Шустова (2-й клас, флейта).

На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства "Златограй" перемогу здобули:

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

FB IMG 1607961832661259814 грудня на Сторожинеччині відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. В урочистостях взяли участь заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бліжинець, керуючий справами районної ради Мирослава Ілащук, секретар Сторожинецької міської ради об’єднаної територіальної громади Дмитро Бойчук, голова Сторожинецької організації чорнобильців Іван Тарновецький.

Під час заходу керівники району та Сторожинецької об’єднаної територіальної громади привітали присутніх з цим пам’ятним днем. Вони зазначили, що ліквідатори – це люди, які віддавали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої країни від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів «атомного фронту».