З любові починається життя, вона усе найкраще починає!

1 114 лютого в Центрі культури та мистецтв Кадубовецької сільської ради відбувся молодіжний проєкт до Дня Святого Валентина – караоке-батл «З любові починається життя, вона усе найкраще починає!»

Емоції наших дітей надважливі в такий складний час. У виконанні талановитої молоді лунали пісні про кохання, а також улюблені українські народні пісні. Захід був спрямований на виховання у молоді взаємоповаги, людяності, бережливого ставлення один до одного, поваги до справжніх почуттів. Караоке-батл минув, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички, що так дорогі серцю.

Вечір-спомин Володимира Михайловського

1 1В Центрі культури та мистецтв Кадубовецької сільської ради відбувся вечір-спомин письменника, публіциста, заслуженого журналіста України Володимира Михайловського. Чимало теплих слів, приємних спогадів, життєвих історій почули присутні від його друзів, сусідів та побратимів. Володимир Іларіонович - надзвичайна людина! Памʼять про нього назавжди закарбувалась в наших серцях. Голова громади Микола Катеринчук висловив щирі слова вдячності директору Центру культури та мистецтв Галині Марусяк за організацію заходу, за те, що зберігає памʼять про видатних особистостей нашої громади, за те, що відроджує наші звичаї та традиції.

Подяку також висловили вчителям та учням Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів за постійну співпрацю та участь у проведенні заходів, та, звичайно, гостям, які залишили свої буденні справи та завітали аби вшанувати памʼять Володимира Михайловського

Учасниця з Заставнівщини презентувала власноруч створені обереги

1 2

"На крилах надій" - 2023

Мистецтво й творчість не знають фізичних чи розумових меж. Вже не перший рік це підтверджують особи з інвалідністю, які залюбки долучаються до масових заходів і беруть активну участь у фестивалях народної творчості. Люди з інвалідністю талановиті, здібні, з добрим відкритим серцем. Вони вміють співпереживати та допомагати іншим. Творчість для них - це сенс життя і одна з небагатьох можливостей реалізувати себе. На долю людей з інвалідністю часто випадають нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Долучилися до благородної справи

1 1З перших днів війни у Кадубовецькій ТГ в установах культури та освіти організували збір гуманітарної допомоги. Серед найнеобхіднішого - продукти харчування, одяг, подушки та покривала, медикаменти, засоби особистої гігієни. Плели маскувальні сітки для наших воїнів. Спільно з працівниками закладів освіти готували гарячу їжу, випікали тістечка, пряники, а за підтримки місцевих підприємців у с. Репужинці виготовили тушонку та паштет.

До благородної справи допомоги Українській армії долучилися працівники закладів освіти, культури та усі небайдужі мешканці громади.

Виробнича нарада у Заставні

116604119 299179671196269 4860684007767256506 n

29 липня у Заставнівському районному палаці культури відбулася виробнича нарада працівників культури району. У нараді взяли участь начальник сектору культури Заставнівської РДА Василь Барабащук, головний спеціаліст сектору культури Заставнівської РДА Лідія Гайдей, директор Заставнівського РПК Ольга Цимбалюк.

 

Під час наради обговорювалися питання децентралізації, рекомендації Українського культурного фонду по організаційній діяльності під час карантину,