Виробнича нарада працівників культури у Заставні

IMG 20190809 1126399 серпня у Заставнівському районному палаці культури відбулася виробнича нарада клубних працівників. Під час наради присутні обговорили низку важливих та актуальних питань.

Серед порушених тем - підготовка до осінньо-зимового періоду, аналіз звітності за I півріччя (гурткова робота та надання платних послуг), інформація про проведення ремонтних робіт в установах культури, які фінансуються з районного бюджету, аналіз проведених у І півріччі оглядів-конкурсів.

«Конституція – оберіг народу»

IMG 4212У сесійній залі Заставнівської районної державної адміністрації 26 червня відбулися урочистості «Конституція – оберіг народу» з нагоди 23-ої-річниці прийняття парламентом Основного Закону - Конституції України,яка утвердила реальність української національної державності.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання пом’янули пам'ять героїв Небесної Сотні, тих, хто поліг в зоні АТО, та всіх тих, хто поклав життя заради захисту української держави.

Поряд із державним святом Днем Конституції своє професійне свято відзначають державні службовці. А майбутнє України - наша юнь, молодь - відзначає Міжнародний день молоді. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, вона вірить у свій народ, який матиме гідне життя та світлу долю. З дозволу присутніх в залі ведуча запросила   нашу працьовиту українську молодь покласти квіти з нагоди 23-ої – річниці Конституції України до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка.

«На крилах надій» у Заставні

IMG 3361Вже стало доброю традицією напередодні проведення обласного благодійного фестивалю народної творчості людей з обмеженими фізичними можливостями, проводити у Заставні районний фестиваль «На крилах надій».

12 червня у вітальні «Ліра» Заставнівського районного палацу культури творчі працівники палацу спільно з директором центральної районної бібліотеки, головою ради інвалідів у Заставнівському районі організували та провели ІХ районний фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У залі зібралися обдаровані люди, щоб побути разом, щоб поділитися теплом і щирістю душ людських, щоб низько вклонитися і подякувати за відкрите серце, талант, який вони отримали від Бога. На зустріч завітав заступник голови Заставнівської районної державної адміністрації Василь Молдован. Охочі мали змогу переглянути чудову виставку вишитих та в’язаних виробів, виробів з глини, паперу, картин.

«Дністрові зорі» у Заставні

IMG 25482 червня у Заставнівському районному палаці культури відбувся Міжрегіональний фестиваль «Дністрові зорі». Вже 25 років цей фестиваль збирає багаточисельну творчу родину. Міжрегіональний фестиваль української народної пісні, музики і танцю проводиться щорічно та є яскравим прикладом збереження, збагачення та примноження культурної спадщини українського народу, його самобутнього мистецтва.

Ти у світі в мене єдина

IMG 0934Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. А основа сім’ї та роду – материнство. Це безцінний дар, вічне джерело людського буття. Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж наші матері.

15 травня з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у Заставнівському районному палаці культури відбувся тематичний вечір-концерт «Ти у світі в мене єдина».