Виробнича нарада у Заставні

IMG 204411 грудня у методичному кабінеті Заставнівського районного палацу культури відбулася чергова виробнича нарада працівників культури. Начальник відділу культури Заставнівської районної державної адміністрації Василь Барабащук у своєму виступі наголосив на важливості галузі культури у нашому суспільстві, проблемні питання, які потребують пильної уваги та допомоги, адже виникла загроза ліквідації палацу культури та звільнення працівників.

Життя заради правди і добра

IMG 2021Щороку, 3 грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, щоб підкреслити ті перспективи, які дістає суспільство від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті країни. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги та уваги.

Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!

 DSC781721 листопада у Заставні працівники районного палацу культури біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» провели мітинг-реквієм «Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!» до шостої річниці Революції Гідності та Свободи.

Мітинг-реквієм відкрили Державним Гімном України, який виконали начальник відділу культури Заставнівської РДА Василь Барабащук та художній керівник палацу культури Сергій Статуєв.

У пам’ятну урочисту хвилину всі присутні віддали шану, запалили свічу пам’яті та піднесли квіти до підніжжя пам’ятної стели «Героям Небесної Сотні» і згадали у молитвах усіх Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє. Зі спогадами та побажаннями до громади Заставнівщини звернувся учасник Майдану, виконуючий обов’язки голови Заставнівської РДА Василь Молдован.

Мешканці Заставни вшанували пам’ять невинно убієнних голодом

DSC 1469Щороку, у четверту суботу листопада громадськість вшановує заморених голодом співвітчизників. У кожній оселі свідомі українці запалюють свічку у пам’ять про тих, хто помер за волею тоталітарного режиму. І цього року 22 листопада жителіміста Заставна зібралися біля Пам’ятного Чорного Хреста, де відбулася поминальна панахида, щоб у скорботі схилити голови та покласти до підніжжя запалені лампадки. Вкотре наголошуючи при цьому, що Голодомор – це геноцид української нації.

Голодомор став наслідком терористичної діяльності комуністичного режиму, який штучно створив умови існування, несумісні з життям, тому радянська соціально-економічна політика тих років мала виразні ознаки геноциду. Світ знав про все це, але мовчав.

Працівників культури вітали у Заставні

 DSC7418Перша декада листопада багата на визначні події та свята, серед яких і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 8 листопада, у переддень свята, в Заставнівському районному палаці культури зібралися директори, завідувачі та художні керівники клубних закладів району, учасники аматорських колективів, працівники бібліотек та музичної школи.

«Працівники культури своєю творчою працею кожного дня вкладають у наші серця радість. Культура та мистецтво є основою творіння нашого суспільства. Маємо цінувати українське мистецтво, український танець, культуру, наш рідний край. Це те, що наповнює наші душі патріотичними відчуттями. Слава вам і щира подяка за вашу творчу роботу», - зазначив під час виступу виконуючий обов’язки голови Заставнівської РДА Василь Молдован.