Новини

«На крилах надій» - 2024

АНОНС

111125 червня 2024 року о 10.30 у ресторанному комплексі «Мілена» (вул. Січових Стрільців, 37-Б) відбудеться ХVІ обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю «На крилах надій».

         Засновники фестивалю - Чернівецька обласна військова адміністрація, Чернівецька обласна рада. Організатори заходу – управління культури Чернівецької обласної військової адміністрації, Буковинський центр культури і мистецтва.

Фестиваль проводиться з метою моральної підтримки людей з інвалідністю, створення належних умов для їхньої інтеграції у суспільстві та широкого залучення до народної творчості. Свої таланти в номінаціях «Музичний жанр», «Пісенний жанр», «Авторська пісня», «Театральний жанр», «Літературна творчість», «Фотомистецтво», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» продемонструють 50 учасників з 21-ї громади області та представники п’яти громадських організацій.

Майстер-клас з іконопису на склі

1_20

У залі Чернівецького обласного художнього музею триває виставка «Крихкий відблиск минулого». Експозиція складається з ікон та народних картин Буковини, Гуцульщини, Полісся, написаних на склі в ХХ столітті буковинського колекціонера старожитностей Юрія Миська. В рамках виставки відбувся майстер-клас з іконопису на склі. Його провели майстри народного мистецтва, члени НСМНМУ, методисти БЦКМ Василь та Альона Беженарі. Участь у майстерці взяли Олександра Підлубна, Людмила Филипчук, Оксана Чміль, Юрій Мисько та Ірина Єгорова.

Щирі вітання Ользі Цимбалюк!

cymbb15 червня свій світлий ювілей відзначає директорка Палацу культури та мистецтв міста Заставна Заставнівської міської ради Ольга Цимбалюк. Чудова, весела, харизматична та надзвичайно творча Ольга Василівна понад 40 років cвого життя присвятила галузі культури. Лауреатка трьох районних премій ім. Миколи Івасюка, за багаторічну сумлінну, творчу працю, високий професіоналізм, визначний особистий внесок у розвиток культури та мистецтва краю нагороджена грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

У 2004 році за її ініціативи при Палаці культури створили хореографічну студію «Пролісок», незмінним керівником якої Ольга Василівна залишається впродовж багатьох років. Надзвичайно активна у творчому житті закладу - ведуча культурно-мистецьких заходів, авторка сценаріїв, балетмейстрка, акторка народного аматорського театру «Дивосвіт».

Вітаємо Валентина Скоробогача!

skorКолектив Буковинського центру культури і мистецтва щиро вітає із справжнім козацьким ювілеєм провідного методиста районного будинку культури Новоселицької міської ради, екс-очільника відділу культури Новоселицької РДА Валентина Васильовича Скоробогача! Валентин Васильович – людина-новатор, відданий працівник, який безкорисно присвятив своє життя розвитку культури нашого краю. Загальний трудовий стаж Валентина Васильовича складає понад 50 років, 20 з яких – у галузі культури. До своєї праці Валентин Скоробогач завжди підходить з ентузіазмом, сумлінням, щиро вболіваючи за людей.

У цей святковий день бажаємо ювілярові переможного миру, довгих і плідних років життя. Дякуємо за творчий неспокій, активну громадянську позицію, щирість і талант!

Вишивала свою долю роками, вишивала серцем і руками…

sushСьогодні свій ювілейний день народження святкує завідувачка філії Центру культури та дозвілля с. Снячів Великокучурівської сільської ради, майстриня народної вишивки і ткацтва, заслужений працівник культури України Трандафіра Сушинська! 35 років творчої натхненної праці Трандафіра Георгіївна віддала збереженню, відродженню та розвитку народних традицій, звичаїв, обрядів. Всебічно обдарована, натхненна любов'ю до рідного краю, автентичної пісні, місцевого танцю, слова, ця енергійна жінка є керівником самобутнього фольклорно-етнографічного гурту, який здобув популярність не тільки в громаді, а й за її межами.

Віддаємо належне буковинській майстрині за її активну, творчу діяльність на ниві декоративного-ужиткового мистецтва. Щорічно вона успішно презентує свої роботи на персональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках.

Прийміть найщиріші вітання від творчого колективу Буковинського центру культури і мистецтва з нагоди ювілею!Бажаємо міцного здоров'я, добробуту в сім'ї, душевного спокою та справжнього жіночого щастя!