Новини

Етнографічна студія просто неба «читаємо трипільські символи»

261001927 633951484688697 6034862249802198713 nУ Музеї трипільської культури, що в Реваківцях, для учнів та викладачів приватної школи «Фіат Люкс» (місто Чернівці) відбулася етнографічна студія просто неба «Читаємо трипільські символи».

Особливо у день, коли українці моляться за душі невинних жертв голодоморів, дітям та юнацтву особливо важливо дізнатися про те, чим насправді є хлібна культура українців, що таке Шипинецька культура і чому українську історію вивчати – ніколи не рано.

Захопливий екскурс у минуле гостям провела кураторка етнографічного проекту «Спадщина» Буковинського центру культури і мистецтва, кандидатка філологічних наук, письменниця Іванна Стеф’юк.

Особливо цікаво учням було читати «символи-велетні», які зустрічають усіх відвідувачів Музею трипільської культури.

Вітаємо Оксану Шинкарюк!

ShynkarjukКолектив Центру вітає провідну методистку будинку культури смт Путила Оксану Федорівну Шинкарюк з молодим ювілеєм!

Щиро бажаємо Оксані Федорівні міцного здоров’я, благополуччя, успішної реалізації творчих ініціатив і культурних проєктів!

З роси і води Вам!

День Гідності та Свободи

img1542362105Сьогодні, у день собору архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, українці відзначають також ще одна важливе свято - День Гідності та Свободи. І це символічно, адже саме архангел Михаїл, згідно з біблійним вченням, очолив святе ангельське воїнство, вірне Богові і стоїть на сторожі закону Божого. Він же є патроном, покровителем воїнів та лицарів.

Ми щиро вітаємо всіх, хто відчуває себе українцем і для кого патріотизм - це передусім про гідність, свободу та любов до своєї країни.

Щиро вітаємо також всіх, хто носить шляхетне ім`я Михайла та Михайлини.

Хай Господь Бог і Ваш янгол-покровитель бережуть і дають наснагу і небесну опіку.

Відійшла у вічність Валентина Діаковська

DiakovskaКолектив Буковинського центру культури і мистецтва з глибоким сумом повідомляє, що на 72-му році життя відійшла у вічність людина-легенда, багаторічна очільниця правління обласного відділення Українського фонду культури, заслужений працівник культури України Валентина Костянтинівна Діаковська.

Слово «заслужений» чи не найкраще підходить для характеристики її творчої діяльності, адже усе своє життя Валентина Костянтинівна присвятила служінню своєму народові та розвитку національної культури. Вона дала справжню путівку у мистецьке життя багатьом творчим особистостям, які прославляли та продовжують прославляти по світах наш буковинський край. Розділяємо біль тяжкої втрати з рідними, близькими та однодумцями Валентини Костянтинівни.

Леся Українка у кіно

2a2fb18b3044ef46d6006cf12d21bcc8-ukraine

14 листопада о 19.00

Ще більше розмов про Лесю Українку. Для справжніх цінителів класики. Пошановувачів творчості Лесі та усіх, хто захоплюється "Мавкою української поезії"!

Спільний онлайн перегляд фільму про Лесю Українку та її творчість. Обговорення та онлайн спілкування.