Край наш рідний звеселився, бо Син Божий народився

20200112 133942 mfnrРіздво Христове - одне з найважливіших свят у році, що має багатовікові традиції, які дійшли до наших днів ще з давніх часів. Відтворили традиції святкування Різдва у БНТД с. Зелена на Кельменеччині, де відбувся святковий концерт "Край наш рідний звеселився, бо Син Божий народився".

У програмі свята були різдвяні вітання, сіяння, щедрування, старовинні та сучасні колядки, пісні, танці. Святковий концерт відбувся за участю колективів БНТД - народного аматорського ансамблю народного танцю "Зеленчани", народного аматорського фольклорного колективу "Дністрові серпанки", аматорського театру пісні "Сузір'я", аматорського хореографічного колективу "Зміна", дитячого вокального ансамблю "Джерельце", вітально-обрядового гурту, театру малих форм, хорового колективу. Гарний настрій присутнім дарували солісти - Яна Дроник, Марія Бурлака, Дар'я Павлюк, Олександра Боцько, Діана Задорожняк.

День Святого Миколая на Кельменеччині

IMG 2867З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є день Святого Миколая. Працівники Кельменецького РБНТД провели таке свято у Новоселецькому НВК Кельменецького району та у Центральній районній лікарні.

Ведучі заходу Наталія Білобрицька та Анастасія Попельницька провели безліч естафет, конкурсів та хороводів. На свято до дітей завітали Святий Миколай - Микола Ганін, у ролі Баби-Яги – Світлана Цвинтарна, Сніговик – Рімма Сайненко. Солодкі подарунки отримали усі дітки.

Вітали із прийдешніми святами

изображение viber 2019-12-29 20-23-08Вже стало доброю традицію напередодні Нового року вітати жителів села Зелена Кельменецького району із прийдешніми святами. Тож закінчився 2019 рік для місцевих жителів гарними побажаннями на наступний рік.

Мешканці з нетерпінням чекали на своїх обійстях вітально-обрядовий гурт місцевого БНТД разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. Вітальна програма складалася з віншувань, пісень, жартів та хороводів.

Ходить Святий Миколай

IMG 2689День Святого Миколая – це свято віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності та любові до оточуючих. 19 грудня працівники Кельменецького РБНТД відвідали Нелиповецьку школу з вітальною програмою «Ходить Святий Миколай» для учнів 1-4 класів.

Ведучі заходу Наталія Білобрицька та Анастасія Попельницька підготували цікаву програму для дітей: конкурси, естафети, хороводи, загадки, пісні. Після чого до дітей завітав сам Святий Миколай, роль якого виконав Микола Ганін. Він привітав діток та роздав їм солодкі подарунки.

У Кельменцях урочисто відкрили новорічну ялинку

79540636 440217380261334 3019456021627142144 o19 грудня на площі Героїв Небесної Сотні у Кельменцях відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Глядачів зібралося чимало, адже саме у день Святого Миколая всі чекають на чудеса та подарунки.

Ведуча Наталя Підкова привітала всіх зі святом та запрошувала на сцену аматорів. Заспівали колядок та щедрівок вихованців музичної школи імені Михайла Ткача. Театралізоване дійство за мотивами казки «Бременські музиканти», учасниками якого стали учні 3-В класу Кельменецького ліцею – опорного закладу та колективу сучасного танцю «Подих танцю» (керівни- к Наталя Корній), приємно вразило грою та костюмами.