Традиційна зустріч воїнів-афганців

1 115 лютого на Кельменеччині відбулася зустріч членів ГО «Кельменецька територіальна організація української спілки ветеранів Афганістану» із представниками Кельменецької селищної ради, Дністровських районної державної адміністрації та районної ради. Присутні спілкувалися на різні теми, ветерани вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих побратимів та сучасних героїв-захисників. За дорученням селищного голови Богдана Олійника, його заступник Дмитро Власов висловив слова вдячності за стійкість і мужність ветеранам, які брали участь у бойових діях та воєнних конфліктах на території інших держав, а особливо тим, хто й сьогодні віддано боронить Україну від російських окупантів. Він побажав їм міцного здоров’я, Перемоги та довгих років життя під мирним небом.

Відбулася підсумкова нарада працівників культури у Кельменцях

1 1У Кельменецькому центральному будинку народної творчості та дозвілля відбулася нарада працівників клубних установ громади за підсумками роботи у 2023 році. На нараді були присутні: Богдан Олійник, голова селищної ради, Микола Довгань, заступник голови селищної ради, Василь Качан, начальник відділу освіти, культури і спорту, старости старостинських округів громади. На захід завітав Микола Шкрібляк, заслужений діяч мистецтв України, директор Буковинського центру культури і мистецтва. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв та невинно убієнних жертв, життя яких обірвалося через страшну війну.

Провела нараду Алла Ілаш, директорка Кельменецького ЦБНТД, яка доповіла про роботу клубних закладів упродовж 2023 року.

Разом до перемоги

         2024-01-11 131511Закінчилася декада  новорічно-різдвяних святкувань за новоюліанським календарем.

Наш колектив та працівники клубних установ Кельменецької селищної ради вітають всіх українців з цими святами, що дарують нам надію на перемогу та життя під мирним небом.Хай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року будуть для Вас щедрими на любов, добробут, взаєморозуміння і повагу!

 

І Національний туристичний саміт

           1 113 грудня в Чернівецькому обласному музеї народної архітектури і побуту відбулася знакова подія для українського туризму – І Національний туристичний саміт.

 

30 спікерів  з України та Європи, представники міжнародних туристичних організацій та Європарламенту, народні депутати, делегати територіальних громад обговорили найефективніші підходи до відновлення туризму в умовах війни, а також створення туристичних магнітів, поглиблення інтеграції України в європейський туристичний простір, розвиток бізнесу у сфері гостинності, ідеї туристичного продукту в регіонах тощо.         

Приємно відзначити, що Кельменеччина одна з громад, яка взяла участь у проєкті "Смаки Буковини", представивши 11 кухарок, які презентували автентичні страви. А також упродовж п'яти років члени клубних закладів збирають і висвітлюють локальні легенди, звичаї, традиції та обряди нашого краю.

Святий Миколай, нашим захисникам допомагай

4fe584726c9caf9fe88d7f423142e7f76 грудня відбулася театралізована імпреза «Святий Миколай, нашим захисникам допомагай», яку підготували працівники Кельменецького ЦБНТД, Кельменецького ліцею - опорного закладу та Кельменецького ДЮЦу. У заході взяли участь селищний голова Богдан Олійник, начальник Дністровської РВА Віталій Якубенко, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, широкі кола громадськості.

День Збройних Сил України — свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна досі лишається суверенною незалежною державою.