Заходи для малечі у Бузовиці

10-10Сьогодні в Україні війна. Війна – це біль, жах, сльози і страх. Ми, дорослі, ніби заціпеніли, але поруч з нами діти, тому не маємо права забирати в них дитинство. Наш обов’язок – зберегти фарби радості й безтурботності в дитячих душах. Саме тому, переборюючи свою апатію і втому, влаштовуємо свята для малечі. Граючись, ми вчимо дітлахів любити Україну, а дитячий сміх повертає нас до життя.

Упродовж травня-червня в Народному домі села Бузовиця відбулися розважальні свята для малечі. День вишиванки для бузовицьких дітлахів. Для діток вимушених переселенців влаштували захід «Алло, ми шукаємо таланти».

Віримо у нашу перемогу та молимося за мир в Україні!

Палітра юних

1 61 червня у Кельменецькій художній школі провели захід до Дня захисту дітей та виставку творів випускників «Палітра юних», на якій презентували 67 екзаменаційних робіт.

Випускникам художньої школи Василь Качан, начальник відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради вручив свідоцтва про закінчення мистецького закладу. З привітальним словом на заході виступила маленька переселенка Наталія.

День дитинства, миру на землі

7У перший літній день в Україні, як і в усьому світі відзначають День захисту дітей. Діти - це квіти нашого життя, наше майбутнє і наше сьогодення. Діти - продовження нас. І так хочеться, щоб їхнє дитинство було безтурботним, спокійним і мирним.

З нагоди свята в Лівинецькому центрі культурного простору відбулося театралізоване дійство "День дитинства, миру на землі ". На масовому заході діти створювали малюнки для захисників України, виконували пісні, декламували вірші, брали участь у вікторинах та конкурсах, пригощалися смаколиками. На святі всі дітки отримали подарунки. Дай Бог всім дітям планети безхмарного та мирного неба над головою!

М'яка сила

4Культура - це м’яка сила, яка здатна повернути українців донормального життя в новій воєнній реальності. Працівники культури Лівинецької сільської територіальної громади готові працювати в нових умовах, аби полегшити страждання тимчасово переміщених осіб від жахіть війни, подарувати позитивні емоції своїм односельчанам, а також відродити надію та віру в краще майбутнє.

Кожний клубний заклад нашої громади перетворився на волонтерськийцентр по збору гуманітарної допомоги для Збройних Сил України тавимушених переселенців. Учасники аматорських дитячих колективівНародного дому с. Козиряни власноруч виготовили обереги-янголятка тапередали їх нашим захисникам. Працівники усіх закладів культури таучасники аматорських колективів громади виготовляли смаколики длямужніх українських воїнів.

Працівниками Центру культурного простору с. Лівинців на День матеріорганізували та провели соціально-культурну акцію «Подякуй матерісолдата», під час яких вшанували усіх матерів громади, сини яких боронятьрідний край. Працівники культури також провели родинний захід «А ми вжеразом 50 років». У будинку народної творчості та дозвілля с. Зеленавідбулися майстер -класи для дітей-переселенців з народної хореографії,

театрального та вокального мистецтва.

Герої не вмирають

 DSC0042

Прийшла в нашу хату тривожна година,

Хай кожен збагне собі в безлічі справ:

Все треба зробить, щоб жила Україна,

Щоб ворог підступний її не здолав.

Пам'ять … Вона не дає спокою. Існують дати, які не стираються з пам’яті народній. Важкі лютневі дні 2014 року для багатьох стали днями перемоги добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбуття.