МКІП пропонує до громадського обговорення проект

306770021 397807829191682 3237715236800531257 nМіністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо соціальних нормативів у сфері культури» (далі – законопроект).

Законопроект розроблено з метою гармонізації Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» із законодавством у сфері культури та виконання завдань секторальної децентралізації щодо забезпечення населення культурними послугами.

Зауваження і пропозиції до законопроекту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 28 вересня 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше...

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення

306257802 394449236194208 8410518099963655268 nМіністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження культурної субвенції для фінансування надання базового набору культурних послуг» (далі –законопроект).

Законопроект розроблено на виконання пункту 2 частини другої розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про культуру" щодо загальних засад надання населенню культурних послуг» від 29 квітня 2021 р. № 1432-IX з метою запровадження культурної субвенції для фінансування надання базового набору культурних послуг з державного бюджету місцевим бюджетам, що дозволить забезпечити рівний доступ до таких послуг для всіх вікових та соціальних груп населення.

Детальніше...

«Центр культурних послуг в територіальній громаді»: опубліковано очікуваний громадами практичний посібник

fotoГромадською організацією «Товариство дослідників України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України розроблено посібник «Центр культурних послуг в територіальній громаді», який містить практичні рекомендації щодо процесу створення Центрів культурних послуг (ЦКП): від ідеї до фактичного створення.

Посібник є одним з результатів проекту «Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади», який реалізовувався ГО «Товариство дослідників України» за ініціативи та співпраці Міністерства культури та інформаційної політики України та фінансової підтримки Швейцарії, що надавалась через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Детальніше...

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Методики розрахунку собівартості базового набору культурних послуг»

MinkultМіністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Методики розрахунку собівартості базового набору культурних послуг» (далі – проект Методики).

Проект Методики розроблено на виконання частини другої статті 4-2 Закону України «Про культуру» задля сприяння ефективному плануванню видатків з місцевих бюджетів для фінансування надання населенню культурних послуг, які включені до базового набору та надаються комунальними закладами культури або закладами освіти у сфері культури.

Детальніше...