Діяльність клубних закладів в умовах воєнного стану

1_130 березня у Буковинському центрі культури і мистецтва відбувся обласний семінар-практикум директорів базових клубних закладів територіальних громад на тему: «Діяльність клубних закладів територіальних громад Чернівецької області в умовах воєнного стану. Нові виклики, професійні орієнтири, конструктивні рішення». Необхідність проведення такого семінару визріла вже давно, адже з початком повномасштабної війни більшість клубних закладів перетворилися на гуманітарні хаби. Чимало клубних працівників стали волонтерами, які опікуються внутрішньо переміщеними особами та допомогою Збройним Силам України. Та, не зважаючи на виклики сьогодення, працівники культури не мають забувати й про свою основну діяльність.

Детальніше...

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ НА 2023 РІК

(рекомендується для використання у плануванні роботи клубних закладів територіальних громад Чернівецької області)

Детальніше...

Затвердження Методичних рекомендацій щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах

minkultНаказ МКІП від 01.12.2022 № 466 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах"

Детальніше...

МЕРЕЖА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (2022 рік)

Детальніше...

МКІП пропонує до громадського обговорення проект

306770021 397807829191682 3237715236800531257 nМіністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо соціальних нормативів у сфері культури» (далі – законопроект).

Законопроект розроблено з метою гармонізації Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» із законодавством у сфері культури та виконання завдань секторальної децентралізації щодо забезпечення населення культурними послугами.

Зауваження і пропозиції до законопроекту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 28 вересня 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше...