«Центр культурних послуг в територіальній громаді»: опубліковано очікуваний громадами практичний посібник

fotoГромадською організацією «Товариство дослідників України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України розроблено посібник «Центр культурних послуг в територіальній громаді», який містить практичні рекомендації щодо процесу створення Центрів культурних послуг (ЦКП): від ідеї до фактичного створення.

Посібник є одним з результатів проекту «Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади», який реалізовувався ГО «Товариство дослідників України» за ініціативи та співпраці Міністерства культури та інформаційної політики України та фінансової підтримки Швейцарії, що надавалась через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Детальніше...

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Методики розрахунку собівартості базового набору культурних послуг»

MinkultМіністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект Методики розрахунку собівартості базового набору культурних послуг» (далі – проект Методики).

Проект Методики розроблено на виконання частини другої статті 4-2 Закону України «Про культуру» задля сприяння ефективному плануванню видатків з місцевих бюджетів для фінансування надання населенню культурних послуг, які включені до базового набору та надаються комунальними закладами культури або закладами освіти у сфері культури.

Детальніше...

МЕРЕЖА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Детальніше...

Відбулася онлайнгодина професійного спілкування

5yyyueak-rjkf3qnxqpligv-mea2 грудняз метою забезпечення своєчасної підготовки та подання державної статистичної звітності про діяльність клубних закладів відбулася онлайнгодина професійного спілкування на тему: «Основні вимоги щодо підготовки та надання звітної документації про діяльність клубних закладів області у 2021 році. Визначення основних напрямів роботи клубних закладів у 2022 році».

У нараді, яка відбулася в форматі відкритого діалогу, взяли участь в.о. директора Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, завідувачка відділу формування творчих просторів та надання культурних послуг БЦКМ Тетяна Антонюк, методисти Центру Зірка Кудрик, Ніна Василашко, Світлана Проданчук, Альона Беженар та спеціалісти структурних підрозділів у сфері культури міських, селищних та сільських рад, працівники клубних закладів.

Детальніше...

Народний дім села Бузовиця – найкращий в Україні!

1 2За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості Народний дім села Бузовиця Кельменецької селищної ради (директорка - Інна Василівна Сташкевич) виборов І місце! Наші колеги стали переможцями серед 23-ох клубних закладів з 21-єї області України, що потрапили до заключного туру огляду-конкурсу.

Детальніше...