КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ НА 2024 РІК

kalendar2024Рекомендується для використання у плануванні роботи клубних закладів територіальних громад Чернівецької області.

Детальніше...

Відбувся семінар в селі Комарів

1 1Здавна пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали та зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Саме 9 листопада відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Від початку повномасштабної війни, яку розпочала російська федерація, кожний здобуває Перемогу на своєму фронті. В рамках відзначення професійного свята для клубних працівників Кельменецької громади відбувся виїзний семінар на базі будинку народної творчості та дозвілля села Комарів, адже останніх три роки ця установа працювала надзвичайно потужно, про що свідчать здобутки працівників закладу, вихованців та учасників клубних формувань.

Детальніше...

МЕРЕЖА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ. 2023 рік

Детальніше...

Творча зустріч театралів краю

IMG 487721 жовтня відбулася обласна творча лабораторія керівників аматорських театральних колективів на тему: «Основні методи роботи режисера на репетиції». Учасники заходу - керівники аматорських театральних колективів та гуртків виконавців художнього слова з територіальних громад області та міста Чернівці.

Відкрив творчу лабораторію директор Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, який принагідно вручив дипломи та грамоти переможцям трьох обласних конкурсів.

Детальніше...

Обласна творча лабораторія керівників аматорських вокально-хорових колективів

            2 220 вересня у Центральному палаці культури міста Чернівці відбулася обласна творча лабораторія керівників вокально-хорових колективів клубних закладів територіальних громад на тему: «Виконавська майстерність в аматорському вокально-хоровому колективі. Робота керівника над її вдосконаленням».У творчій лабораторії взяли участь 50 учасників - керівники вокально-хорових колективів та працівники клубних закладів області. Привітав учасників заходу директор Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк. У своєму виступі він наголосив на необхідності збереження аматорських колективів та всебічній підтримці їхньої діяльності.

Детальніше...