КРИХІТКА НА МІЛЬЙОН

1-крихітка24 листопада у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбулася конкурсно-розважальна шоу-програма «Крихітка на мільйон». Розпочалося свято нетрадиційно: два спецагенти, а у подальшому енергійні, позитивні та креативні ведучі - Анна Микитенко та Влада Перепічка, отримали завдання знайти творчу, неперевершену, ніжну, кмітливу, дотепну та витривалу дівчину, яка зможе відкрити таємничу коробку з сюрпризом.

За звання тієї самої «Крихітки на мільйон» змагалися 9 красунь: комунікабельна та впевнена в собі третьокласниця Ейліна Брунза, життєрадісна і творча Вероніка Федоруца, майбутня кінозірка Ойша Хамроєва-Варгуляк, красуня з блакитними очима Анна Стрижиборода, харизматична та наполеглива Евеліна Бойко, активна та позитивна Ольга Яцюк, майбутня Міс Всесвіт Аделінка Буга, оптимістична та сильна духом Наталія Гайсенюк, дівчина-загадка та справжня блондинка Софія Бучковська. Кожна з них по-справжньому вражала глядачів та журі конкурсу чудовою підготовкою та неймовірними номерами.

Чергові перемоги юних хотинчан

krok-vpered19 жовтня за звання найкращих боролися учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Крок вперед» (керівник - Віра Тамазликар). На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлина мистецтв» хотинських танцюристів нагородили дипломами І ступеня у змішаній та середній віковій категорії. Вітаємо!

Перемога юних хотинчан

2-grand fest12 жовтня учасники зразкового аматорського театру юного глядача Хотинського РБНТД (керівник - Леся Микитенко) взяли участь у VІІ Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest - Кам'янець» (м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області) із пантомімою «Присвята Небесній Сотні».

Конкурентами театру юного стали театральні колективи з Латвії та Києва. Юні хотинчани вибороли І місце та спеціальний приз – подарунковий сертифікат номіналом 1000 гривень.

Вітаємо!

День захисника України у Хотині

72398652 1310624949061740 3419391912962949120 oДень захисника України – нагода вшанувати усіх, хто боронив і боронить нині нашу Батьківщину. Вони там, у зоні бойових дій, щоб ми могли мирно і щасливо жити тут. Згадаймо з вдячністю про тих, хто не відсиджувався у теплих домівках, а у холодних бліндажах та окопах став на захист своєї сім’ї та рідної землі. Про це закликали ведучі та промовці під час урочистостей з нагоди Дня захисника України, що відбулися у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля.

На урочистості запросили учасників бойових дій, батьків і рідних загиблих героїв-земляків. Бійців, які заплатили найвищу ціну за наше мирне майбутнє – своїм життям, пом’янули хвилиною мовчання: Максима Доника, В’ячеслава Пелехатого, Олександра Боднарюка, Юрія Кушніра, Олександра Коваля, Сергія Побережника, Олександра Гарбуза, Валерія Ротаря, Леоніда Дергача. Присутні схилили низько голови перед пам’яттю та їхнім подвигом, вклонилися їхнім рідним. Військовослужбовці райвійськкомату поставили квіти до підніжжя хреста загиблим воїнам Хотинщини.

В обіймах Рима

71177513 1289250951199140 1210986284172967936 nХотинчанка написала любовний роман і презентувала його читачам. Молода мама, романтична і творча Ірина Шинкарюк знайшла час і натхнення написати власний роман. Її перша книга «В обіймах Рима», яка для автора наче дитя, побачила світ цього літа і видана під псевдонімом – Ірина Шин. Вона відверто розповіла про творчі злети і труднощі, своє хвилювання і навіть про казуси, які траплялися на шляху від задуму роману до виходу в світ. Зокрема, як її чоловік Михайло, який перечитував на ноутбуці початок твору (на той час уже було віддруковано чималий обсяг матеріалу – 17 тисяч знаків), випадково усе видалив, і довелося писати заново, адже рукописного варіанту не робила.