Перемога юних музикантів з Хотина

IMG-9e06c492423927633052c37324cc5a41-VНещодавно на престижному конкурсі перемогу здобули учні Хотинської музичної школи. На Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв "Новорічна коляда " перше місце здобув дует у складі Олексія Барабаша та Богдана Дубчака (викладачі - Марія Керницька та Марія Сельська, концертмейстер – Н. Курлікова).

У конкурсі також брали участь юні музиканти з України, Румунії, Литви, Молдови та США. В рамках конкурсу відбувся майстер-клас лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, засновника вокальної школи "Нота Мі" Яни Чістікової (м. Кривий Ріг).

Конкурс проводився за підтримки голови ГО "Дитяча організація" "Співограй", заслуженої діячки естрадного мистецтва України, кавалера ордену "За розбудову України", директорки фестивалю "Нова Коляда" Станіслави Котелянської.

Вітаємо переможців!

Пам'яті мільйонів українців, вбитих Голодомором

img13Голодомор – глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять і його очевидців і сучасне покоління.

Свідома, продумана політика влади на знищення українського селянства шляхом конфіскації усіх продовольчих запасів призвела до масового вимирання цілих родин в селах та містах України

В наш час важко повірити в те, що таке могло відбуватися насправді, але на жаль ті жахливі факти дійсно мали місце в нашому житті.

День Гідності та Свободи на Хотинщині

img12Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Її ідеали, надії та рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

Революція Гідності стала зламом суспільної свідомості: коли тотальна більшість зрозуміла і відчула силу своєї єдності. Кожен, хто хрестився з полум'ям барикад, назавжди увірував у святість волі і правди. Ця віра – головний рушій подальших змін на краще.

Презентація Хотинського РБНТД

img4Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Бажаємо вам невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати та втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане у шедеври!

Привітали працівників соціальної сфери

img1Колектив Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля привітав з професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Із найщирішими побажаннями до привітань долучилися Серафім Романюк та Евеліна Бойко, учасники зразкової аматорської вокальної студії «Муза», керівник - О. Кульчицька, Влада Перепічка та Анна Микитенко (учасники зразкового аматорського театру юного глядача», керівник - Л. Микитенко), зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» (керівник - В. Тамазликар) та народний аматорський хор ветеранів війни та праці (керівник - Ю. Кульчицький).