Наше творче літо

1_4В останній день літа ми хочемо підвести підсумок роботи нашої творчої родини. 7 липня зразковий аматорський театр юного глядача створив творчий перформанс до свята Івана Купала. Глядачі не лише занурилися у містичне дійство, але й спільно грали, танцювали та розважались із мавками. 8-9 липня творча студія «CoolKids» побувала у Києві на Міжнародному кінофестивалі «Чілдрен кінофест, адже аж дві їхні роботи потрапили до двадцятки кращих дитячих кінофільмів:

 -         ігрове кіно «Лабіринт часу» (вікова категорія 7-10 років),

 -         анімаційний фільм «Нова радість стала» (вікова категорія 11-14 років).

 Х «Чілдрен Кінофест» зібрав понад 30 000 глядачів і глядачок, які долучилися до безкоштовних показів у кінотеатрах і онлайн та обрали найкращу дитячу стрічку. У рамках фестивалю всьоме відбувся Дитячий кіноконкурс, на який було подано понад 100 заявок з усієї України, з яких обрали 20 фіналістів, серед них – від хотинських дітей з «CoolKids».

Фестиваль "На крилах надій" відбувся у Хотині

1_16Творчість і пісня – це крила, які дають надію у важкий час. У цьому знаходять розраду учасники і учасниці традиційного благодійного фестивалю людей з інвалідністю "На крилах надій", який відбувся у Хотині. Це свято народного мистецтва і музики посеред нелегких буднів. А ще – рідкісна можливість зібратися разом і поспілкуватися у дружньому колі, поділитися радощами і розділити печалі. У фестивалі взяли участь як досвідчені учасники, так і дебютанти. Звучала чарівна українська пісня, а виконавцям підспівували усі присутні. До Хотина завітали й гості – чудовий вокальний ансамбль "Співочі бабусі" з м. Новодністровська. Припав усім до душі й виступ переселенки з Харкова.

Представники Хотинської громади взяли активну участь у фестивалі людей з інвалідністю

358150785 650624810436645 803645025620141535 n

"На крилах надій" - 2023

В обласному благодійному фестивалі народної творчості "На крилах надій" взяли участь творчі й талановиті представники Хотинської громади. Поїздку для їхньої участі організовали за сприяння міського голови Андрія Дранчука. Був наданий спеціально обладнаний мікроавтобус від Хотинської міської ради, залучений від міжнародних партнерів. Цього року ведучою обласного заходу була провідний методист Хотинського БНТД Світлана Шалаєва.

Розповімо більше про наших учасників фестивалю.

Роботи творчої студії «CoolKids» – у двадцятці кращих дитячих кінофільмів

1_7Хотинські мультиплікатори творчої студії «CoolKids» з керівником Тетяною Федоруцою успішно взяли участь у дитячому кіноконкурсі Х «Чілдрен Кінофест». Завдяки сприянню Хотинської міської ради та особисто Андрія Дранчука талановиті діти з наставником потрапили у столицю на перегляд дитячих робіт у Київському будинку кіно. До конкурсу відібрали дві їхні роботи: ігрове кіно «Лабіринт часу» (вікова категорія 7-10 років), анімаційний фільм «Нова радість стала» (вікова категорія 11-14 років). Х «Чілдрен Кінофест» зібрав понад 30 000 глядачів і глядачок, які долучилися до безкоштовних показів у кінотеатрах і онлайн та обрали найкращу дитячу стрічку. У межах фестивалю всьоме відбувся Дитячий кіноконкурс, на який було подано понад 100 заявок з усієї України, з яких обрали 20 фіналістів, серед них – від хотинських дітей з «CoolKids».

Благодійна вистава у Хотині

1_32 липня для дітей міста Хотин та вимушених переселенців зразковий аматорський театр юного глядача Хотинського БНТД під керівництвом Лесі Микитенко вдруге презентував виставу-казку "Білосніжка та семеро гномів". Головною мета показу - благодійний збір коштів для ЗСУ. Для дітей були також облаштовані казкові фотозони, де кожен бажаючий мав змогу зробити професійне фото із юними акторами (фотограф Анастасія Сметаніна). Юні глядачі занурилися у казковий світ, в якому Білосніжка боролася за справедливість для народу свого королівства.