День добровольця

Титул-День добровольця в Україні відзначають щороку 14 березня, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Саме цього дня у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях на Київщині з майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану. Для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки зорганізувалися та поїхали на схід України. Дякуємо кожному, хто, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю мужньо протистоїть ворогу!

Лине пісня Кобзаря

photo 2023-03-09 16-27-119 березня відбувся літературний вечір «Лине пісня Кобзаря». У Хотинському БНТД зібралися прихильники і шанувальники поезії Генія української нації, Пророка вічного слова Тараса Шевченка, завдяки якому Україну знає цілий світ, і якому встановлено найбільшу кількість пам’ятників на землі…Рядки з Кобзаря цитують наші захисники і захисниці на передовій. Тарасове слово надихає, об’єднує і веде до Перемоги.

Гучно звучала співана поезія у виконанні учасників народного аматорського хору ветеранів «Оберіг» (керівник - Володимир Озарчук, акомпаніатор - Сергій Рябіцький), зразкової аматорської вокальної студії «Муза» (керівник - Оксана Кульчицька), Еріки Паньковської, вихованки зразкової аматорської вокальної студії «Щасливі діти»), Марії Гриджук вихованки зразкової аматорської вокальної студії «Муза», вокального ансамблю "Гармонія"Будинку дітей та учнівської молоді.

Майстер-класи для наймолодших

photo 2023-03-10 04-24-02Сьогодні, як ніколи раніше, важливо приділяти якомога більше уваги діткам. Тож кожного тижня у творчій студії Cool Kids проходять різноманітні цікаві майстер-класи, а також творчі заняття психосоціальної підтримки від Червоного Хреста.

Лише в лютому встигли провести серію занять, під час яких виготовляли чарівних лялечок, створювали вітражні картинки, малювали тістом та різнокольоровим піском. І, звичайно, не обійшлося без слаймів, малюнків гарячим шоколадом, розмальовуванням імбирних пряників.

Найкраще для мами - щасливі очі дитини

1 5 1Зміна керівника - завжди складний період для колективу. А якщо за рік вони змінилися двічі - це вдвічі складніше випробування. Це перевірили на собі учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю "Крок вперед". Уже півроку вони займаються під керівництвом молодої, талановитої та натхненної танцями Вікторії Пшенишнюк. Тож вирішили продемонструвати результати своєї праці батькам.Двотижнева підготовка і ось… наші таланти на сцені. Звісно не без хвилювань, адже танцювати перед рідними- це велика відповідальність.

Наші найменші учасники вперше вийшли на сцену та поринули у дивовижний світ овацій. Ці сонячні діти дарували свої посмішки всьому залу, від чого глядач милувався та радів їхнім першим успіхам. За недовгий період дітки вправно навчились слухати, спостерігати та розвиватись у ритмі танцю.

Зоре моя вечірняя

zore9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим Пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло вже 209 років від народження Великого Кобзаря, але кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.