Мистецтво проти війни

img105 серпня викладачі та учні Глибоцької художньої школи спільно із Глибоцьким районним краєзнавчим музеєм провели благодійний ярмарок «Мистецтво проти війни». Цей захід ще раз довів, що багатьом людям направду потрібне мистецтво, за допомогою якого можна підтримати наших військових, наших янголів-охоронців.

- Незважаючи на всі складнощі, ми змогли! - розповідає викладачка Глибоцької художньої школи Яна Ковальчук. - Разом зібрали 8643 гривні плюс 5 доларів! Я приємно вражена, що ми разом провели такий захід і змогли зібрати кошти на підтримку ЗСУ.

На ярмарку було представлено 42 учнівських твори: 34 малюнки на папері, 4 - на дереві та 4 рельєфних зображення з пластиліну. Продано було 30 робіт. Окрім картин продали смаколики, які власноруч виготовили учні та викладачі. До проведення заходу долучилася місцева мешканка Світлана Гуцуляк, яка побачивши рекламу, принесла свої плетені із синьо-жовтих ниток вироби (поясочки, серветки, підстаканники). Організатори щиро дякують Ользі Шевченко за підтримку, надання локації та рекламу. А ще більша вдячність нашим учням, нашим талановитим бджілочкам, які створили цю неймовірну красу своїми ручками, які весь день були поруч, оббігали майже всю Глибоку, продаючи випічку та закликаючи всіх відвідати аукціон. Без вас ми б не зібрали таку суму, ви наше майбутнє, ви просто неймовірно круті, щирі, добрі й талановиті.

«Різдвяна коляда» у Глибоці

1 416 січня у Глибоці відбувся Регіональний фольклорно-етнографічний фестиваль колядок "Різдвяна коляда". Проведення цього фестивалю стало вже гарною традицією. З року в рік усі небайдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються, щоб разом заколядувати, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова оргкомітету, поважний ґазда, голова Глибоцької ТГ Григорій Ванзуряк. Кожен колектив-учасник нагородили дипломом, грошовою премією та смаколиками.

Дистанційне навчання під час карантину в Глибоцькій художній школі

96233066 918639665264739 9159497283228663808 oІз введенням карантину заняття у Глибоцькій художній школі проводяться дистанційно за допомогою месенджера Viber та у телефонному режимі. Кожен з викладачів створив для своїх класів групи для учнів та їхніх батьків. У соціальній мережі Facebook створено групу «Глибоцька художня школа» (до групи входять викладачі, учні, їхні батьки та симпатики школи).

Викладачі постійно надають учням консультації, завдання, а також посилання в You Tube з відеоуроками, онлайн-виставками тощо. Викладачі також надсилають учнівські роботи на онлайн-конкурси.

Уклін тобі, Тарасе!

IMG-8aff10f830b9fa17660aa3e01857ecc1-VБерезень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. Він - невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну. Цього року виповнилося 206років від дня народження Т. Г. Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко - це наша душа, мудрість і сила. Які б нещастя і муки не випали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо з ним буде невмируще Шевченкове слово. Воно завжди підтримувало і підтримуватиме нас. Нехай вогонь Тарасової душі запалить у серцях українців іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі, свого народу.

Свято весни і мами

15Свято весни і мами, відбулося 1 березня у Черепковецькому будинку народної творчості та дозвілля на Глибоччині. Ведучі свята Олексій Гакман та Василь Унгурян найкращими, наймилішими, найтеплішими словами вітали жінок у переддень 8 березня.

Літературно-музичною композицією "І буде син, і буде мати" потішили Юлія Демчик, Костянтин Русул, Стас Ткачук. У концертній програмі прозвучали пісні про маму, весну, батьків у виконанні Вікторії Величко, Майї Карабовської, Наталії Клоченко, Поліни Шпак, Анастасії Пентюк, Діани Гаращук, Анастасії Ткачук, Надії Заболотнюк.