Подаруй ближньому свято

IMG 20181226 155335Новорічні свята наближаються з кожним днем, тому саме час подумати про святкові прикраси для ялинки. Зазвичай все це можна придбати у магазинах, прилавки яких «ломляться» від сувенірів і прикрас, призначених для новорічного декору. Але ми вирішили не витрачатися, оскільки ялинкові іграшки можна змайструвати своїми руками! А ще цей процес дуже цікавий для дітей.

28 грудня працівники бібліотеки-філії №23 та будинку культури с. Кам'янка Глибоцького району провели майстер-клас "Подаруй ближньому свято", на яке зібралися наші веселі майстри. щоб створити свою ексклюзивну ялинкову прикрасу. Охочих було чимало, і вони із захопленням взялися творити. Це передноворічне спілкування перетворилося на справжнє свято для дітей, які творили красу разом із працівниками культури. По завершенню майстер-класу учасники фотографувалися разом із власними виробами, які вирішили подарувати своїм рідним.

Святий Миколай прийде до Анички

48386688 332722040656462 249829168047456256 nНещодавно у Глибоцькому РБТД відбувся незвичний захід – благодійний звітний концерт, під час якого збирали гроші на лікування важкохворої Анни Гуцуляк. У цієї дівчинки виявили рідкісну хворобу, а сума для лікування у Стамбульській клініці (понад 30000 доларів), виявилася непідйомною для родини. Материнські сльози та юний вік маленької буковинки зворушили серця працівників Глибоцького РБТД, які зробили все можливе, аби донести до громади цю інформацію. Про благодійний концерт сповіщали місцеві мас-медіа, методисти РБТД розповсюджували квитки на захід серед працівників установ та організацій Глибоччини. У фойє закладу культури діяли різдвяні виставки-продажі виробів учасників клубу за інтересами "Хенд мейд" (керівник – Алла Сторожук) та збірки поезій "Всміхнися, жінко" Олени Рєпіної. На сцені внесок у скриньку зробили голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, помічник народного депутата України Григорія Тіміша Костянтин Гарячко, представники Глибоцької районної державної адміністрації.

Іде Святий Миколай

IMG 20181218 11003919 грудня в Україні відзначають день Святого Миколая, веселе народне свято. Миколай скрізь чинив тільки добро і людей навчав робити так само. За це Бог дав йому силу творити дива. Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день. Миколай-Чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу. Діти пишуть йому листи, розповідаючи, що гарного, доброго вони зробили за рік та діляться своїми мріями і бажаннями.

За повір'ям, у ніч з 18 на 19 грудня опускається з неба на землю Святий Миколай-Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці. Ці дарунки - винагорода за добрі справи.

Весь світ у долонях дитини

20181211 140252Кожна дитина, яка живе у суспільстві, має свої права та обов’язки, незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку, закладу, в якому вона навчається.

Кожна дитина – це неповторна особистість, яка сама має визначити своє місце у суспільстві та реалізувати свої здібності. Діти є найвищою цінністю кожного народу, і розбудова демократичної держави неможлива без сприяння розвитку молодого покоління. Дитина поважатиме права інших людей, якщо будуть поважати її права, якщо вона сама дотримуватиметься правил поведінки та нестиме за них відповідальність.

Дай, Андрію, знати, на яку долю чекати

DSC 0960Тринадцятого грудня - день святого Андрія Первозванного. Стародавня християнська легенда каже, що апостол Андрій проповідував християнство у самому Царгороді, на узбережжі Чорного моря та в околицях нашої столиці, Києва. В народі це свято називають «Калита». Воно вважається парубочим святом, оскільки в Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю.

З давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця давня традиція - прекрасний витвір людської фантазії, призабутої сьогодні. Тому саме 13 грудня на Глибоччині працівники будинку культури та бібліотеки провели захід "Дай, Андрію, знати, на яку долю чекати".