ГАКАВА СОФІЯ

HakavaSСофія Гакава народилася 30 листопада 2006 року у селі Тереблече Глибоцького району. Навчається у Глибоцькому ліцеї та паралельно у 3 класі Глибоцької художньої школи (викладач - Людмили Тодорюк).

Ще у другому класі художньої школи захопилася розписом на склі. Мріє створити серію робіт на склі з писанками, яку почала втілювати під час дистанційного навчання. Учасниця різних виставок та конкурсів. У 2019 році отримала диплом ІІ ступеня за участь в обласній виставці-конкурсі «Буковинський розмай».

Учасниця останньої Всеукраїнської онлайн-виставки «Досить мовчати - давайте малювати». Цього року також підготувала серію з шести композицій намальованих на склі та взяла участь в обласному турі Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» - 2020 під керівництвом свого викладача. За результатами обласного етапу твори учениці отримали високий загальний бал (10,7), і вона стала переможцем обласного етапу конкурсу.

Софія - цілеспрямована, креативна, з веселою вдачею. Свою меншу сестричку Даринку також заохочує до малювання. Окрім навчання у художній школі є учасником шкільної команди з карате. У майбутньому мріє стати поліцейською.

Детальніше...

ГАЛАТЯК ВІКТОРІЯ

galatyakВікторія Галатяк народилася 14 листопада 2007 року в місті Чернівці. Навчається у ліцеї № 8 м. Чернівців. З дитинства цікавиться образотворчим та музичним мистецтвом, а також вивчає німецьку мову.

У 2019 році вступила на навчання у Художню школу ім. Миколи Івасюка м. Чернівців. Добре навчається, бере активну участь у мистецькому житті школи, подаючи свої творчі напрацювання на обласні, всеукраїнські та міжнародні виставки, конкурси, проєкти, зокрема до Японії, Північної Македонії, Польщі. За свої творчі роботи та участь у конкурсах була неодноразово нагороджена відзнаками.

У 2023 році взяла участь в обласній мистецькій програмі «Нові імена» і стала її переможцем. До виставки-конкурсу Вікторія готувалася заздалегідь. Створила серію із шести друкованих графічних малюнків. Свої роботи виконувала у техніці ліногравюри (гравюра на лінолеумі, використовується як різновид випуклої гравюри на папері). Дівчина також любить слухати класичну музику та рок, бере приватні заняття гри на гітарі, полюбляє займатися спортом, кататися на велосипеді і роликах.

У майбутньому мріє пов’язати своє життя з мистецтвом, отримати освіту ілюстратора і працювати тату-художницею, розвивати українське традиційне мистецтво.

Детальніше...

ГЛУСЯК ЛУЧІЯ

HlusjakLЛучія Глусяк народилася 17 серпня 2006 року. Навчається у третьому класі художньої школи ім. Миколи Івасюка міста Чернівці у відомої буковинської художниці, членкині Національної спілки художників України Ірини Каленик.

Лучія - відмінниця навчання, стипендіатка Чернівецької міської ради, творча особистість, бере активну участь у різних конкурсах дитячого образотворчого мистецтва.

Серед її перемог і здобутків:

- у 2018 році виборола гран-прі у Міжнародному конкурсі «Kotik by Kotik» у номінації «Краща робота» (м. Київ);

- у 2019 році здобула І місце «За саму позитивну роботу» у цьому ж конкурсі.

Дипломантка всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Найбільше захоплюється живописом і композицією. Багато працює самостійно. У подальшому мріє пов’язати своє життя з мистецтвом і продовжити навчання у професійному ВНЗ.

Детальніше...

ДОСЯК НАДІЯ

DosjakNНадія Досяк народилася29 червня 2006 року в містечку Сокиряни. Навчається у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни. Паралельно навчається у Сокирянській районній художній школі у старшого викладача Лариси Скаженюк. Надія бере активну участь в мистецькому житті школи, а також у міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях та виставках.

У 2018 році нагороджена подякою Чернівецького обласного краєзнавчого музею та учбово-методичного центру культури Буковини за участь в обласній виставці «Творчість свободи». У 2018 році нагороджена подякою за участь в обласній виставці «Буковинський розмай» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво». Нагороджена подякою за участь в обласній виставці творчих робіт «Україна – НАТО : мистецький погляд», а також подякою за участь в однойменному пленері «Україна – НАТО : мистецький погляд». У 2018 році нагороджена дипломом фестивалю «Рідний край» за І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

До участі у Всеукраїнській мистецькій програмі «Нові імена України» 2020 року підготувала серію із п’яти тайстр у техніці ткацтва під керівництвом свого викладача. За результатами обласного етапу твори учениці отримали високий загальний бал (10), і вона стала переможцем обласного етапу конкурсу у номінації «Народне мистецтво».

Любить малювати пейзажі з архітектурою. Мріє в майбутньому стати архітектором.

Детальніше...

ДУЛЬГЕР ВЛАДИСЛАВА

DulgerВладислава Дульгер народилася 26 червня 2008 року в місті Сторожинець. Навчається у Сторожинецькому ліцеї. Цікава і допитлива дівчинка, яка має багато захоплень і друзів. З дитинства полюбляє ліпити, тому і вступила на навчання до Сторожинецької художньої школи у 2018 році.

Із навчальних предметів найбільше подобається «Рисунок». Завзято виконує завдання із цього предмету – творчі роботи з академічного рисунку і творчі графічні композиції. Відмінниця художньої школи. Учасниця обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів. Отримала іменну відзнаку на Всеукраїнському конкурсі «Озеленення України» - 2020, нагороджена дипломом ІІ ступеня за участь у XIII Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва «Вижницька палітра».

У 2023 році взяла участь в обласній мистецькій програмі «Нові імена», стала її переможцем. До виставки-конкурсу Владислава готувалася заздалегідь. Створила серію із шести друкованих графічних малюнків. Свої роботи виконувала у техніці «Гіпсографії» - різновид гравюри, виконаний спочатку на гіпсовій пластині, з якої відтворено відбиток на папері. Дівчина також любить квіти. Мріє стати дизайнером інтер’єру та втілювати власні ідеї.

Детальніше...