ДО НАС АНГЕЛ ПРИЛЕТІВ

на титул29 грудня в Буковинському центрі культури і мистецтва відбулася непересічна подія. А точніше їх було декілька. Адже 2020 рік – особливий: нашій установі виповнилося 80 років від часу заснування. Зазвичай працівники Центру відзначають такі поважні дати новими цікавими заходами і, не зважаючи на складну ситуацію з пандемією, вирішили не переривати цю традицію. Тим більше, була слушна нагода запросити друзів, колег та симпатиків розділити з нами приємні хвилини і відвідати мистецьку подію «На різдвяні свята ангел прилетів».

На території Центру з’явилася довгоочікувана садово-паркова скульптура «Оберіг рідної культури». Її створили талановиті молоді майстри Святослав Крутофіст та Петро Колотило - магістри факультету архітектури, будівництва і декоративно-прикладного мистецтва кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва ЧНУ ім. Ю. Федьковича (завідувач - заслужений майстер народної творчості України Дмитро Курик). Щиро сподіваємося, що ця композиція стане ще однією атракцією, яка буде приваблювати чернівчан та гостей нашого міста.

НАМ – 80!

nam80Упродовж восьми десятиліть діяльності нинішнього Буковинського центру культури і мистецтва змінювалися назви установи, склад колективу, поштова адреса, політичні реалії, але ніколи не змінювалися пріоритети у роботі. Це найцінніше, що завжди залишається на часі. Бо головним у нашій роботі було, є і буде – утвердження та розвиток національної культури.

Нині Центр святкує своє 80-ти річчя. Поважний вік для кожної установи. Під час святкування таких дат прийнято підбивати підсумки, оперувати цифрами, приголомшувати здобутками. І, повірте, нам є чим пишатися. Як справжні творчі працівники, будуємо плани на майбутнє та сподіваємося, що вони будуть успішно втілені.

У цій рубриці пропонуємо Вам спільно перегорнути цікаві сторінки творчого життя нашої установи та згадати особистостей, які своєю невтомною працею творили культуру краю, прославляючи його у світах.

Приєднуйтеся! Буде цікаво!