Відбулося обласне методичне засідання

img125 жовтня в онлайн-режимі відбулося обласне методичне засідання голів музично-теоретичних секцій територіальних об’єднань. У роботі секції взяли участь шість голів територіальних методичних об'єднань та голова обласної секції – старший викладач циклової комісії «Теорії музики» Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича Олена Мудрицька.

Детальніше...

Відбулося обласне методичне засідання

163473880700020 жовтня працівники навчально-методичного відділу БЦКМ разом з головами вокально-хорових секцій територіальних об’єднань в онлайн-режимі провели обласне методичне засідання.

Під час роботи учасники обговорили низку важливих питань по методичній роботі на поточний навчальний рік. Зокрема, як ведеться робота по підготовці майстер-класу Інги Міцан (голови циклової комісії «Спів» Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича), розглянули вимоги до обласного конкурсу ансамблевого співу серед учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв «Камертон» та окремо зупинилися на умовах проведення майстер-класу для викладачів вокально-хорових дисциплін «Школа асоціативної техніки вокалу Інни Францескевич», що запланований на квітень 2022 року.

Детальніше...

Обмін педагогічним досвідом, як одна із форм навчального процесу, зокрема на уроках «Предмет за вибором»

img1Сьомого жовтня на базі Буковинського центру культури і мистецтва у режимі онлайн відбувся обласний вебінар для викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Чернівецької області на тему: «Обмін педагогічним досвідом, як одна із форм навчального процесу, зокрема на уроках «Предмет за вибором».

Семінар є важливою складовою у навчальному процесі мистецьких шкіл області. Під час роботи розглянули наступні лекції:

Детальніше...

Вебінар для викладачів образотворчих дисциплін мистецьких шкіл Буковини

img1Першого жовтня на базі Буковинського центру культури і мистецтва в режимі онлайн відбувся обласний вебінар для викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Чернівецької області на тему: «Обмін педагогічним досвідом як одна з форм навчального процесу викладача» . Семінар є важливою складовою у навчальному процесі мистецьких шкіл області. Доповідачі виступили з наступними лекціями:

Детальніше...

Обласна творча лабораторія для викладачів народних інструментів

5«Роль технічних навичок у розвитку юного виконавця», - такою була тема обласної творчої лабораторії для викладачів народних інструментів по класу баяна, акордеона, гітари музичних шкіл та шкіл мистецтв, яка відбулася в онлайн-режимі 24 вересня.

З методичною доповіддю на тему: «Сучасний урок як умова формування та розвитку пізнавальних процесів в учнів. Розвиток самостійності музичного мислення учнів» виступила Світлана Кобялко, викладачка-методистка КБУ «Музична школа № 1 м. Чернівців».

Детальніше...