Відбулася рада директорів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв

РД 19 квітня у Буковинському центрі культури і мистецтва відбулася чергова онлайн-рада директорів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Чернівецької області. Під час роботи засідання обговорювалися наступні питання:

- атестація педагогічних працівників закладів освіти у сфері культури;

- положення про методичне об’єднання викладачів та умови його виконання;

- підведення підсумків та аналіз якості виконання обласних навчально-методичних заходів ХШ та ХВ ШМ за вересень 2020 р. – березень 2021 р. Шляхи покращення роботи педагогічних колективів в організації навчально-виховного процесу у ІІ півріччі 2020-2021 н. р.;

Детальніше...

Пісенний вернісаж

21вокалiсти8 квітня працівники навчально-методичного відділу Буковинського центру культури і мистецтва за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели обласний дистанційний конкурс академічного вокалу учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв «Пісенний вернісаж».

Мета конкурсу – залучити більшу кількість учнів до виконавської діяльності та розвиток їхніх потенційних виконавських можливостей. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: І категорія – від 11 до 13 років, ІІ – від 14 до 16 років. Мистецькі школи області представили 55 учасників. До складу журі увійшли провідні спеціалісти Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича – Інга Міцан (голова журі), Сільва Максименко та Ігор Раца. Секретар журі – Ірина Лесюк.

Детальніше...

Конкурс учнів відділів духових та ударних інструментів

21духовики26 березня працівники навчально-методичного відділу Буковинського центру культури і мистецтва за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели обласний дистанційний конкурс ансамблевої гри та виконавської майстерності учнів відділів духових та ударних інструментів мистецьких шкіл області.

Конкурс проводився з метою виховання в учнів колективної, творчої та виконавської дисципліни, розвитку їхніх потенційних виконавських можливостей. До складу журі увійшли провідні спеціалісти Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича – Олег Дебера (голова журі), Богдан Василович, Валерій Бальон та Валерій Горб. Секретар журі – Ірина Лесюк.

Детальніше...

Змагалися учні – гітаристи

21гітара24 березня працівники навчально-методичного відділу Буковинського центру культури і мистецтва за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели обласний дистанційний конкурс виконавської майстерності учнів відділів народних інструментів по класу гітари музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Конкурс проводився з метою виявлення та подальшого професійного розвитку талановитих учнів, підвищення рівня їхньої виконавської майстерності та зацікавленості викладачів у формуванні творчо обдарованих дітей.

Детальніше...

Дистанційний конкурс юних бандуристів

21бандура19 березня працівники навчально-методичного відділу Буковинського центру культури і мистецтва за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели обласний дистанційний конкурс виконавської майстерності учнів відділів народних інструментів по класу бандури музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Конкурс проводився з метою виявлення та подальшої підтримки у професійному розвитку талановитих учнів, підвищення рівня їхньої виконавської майстерності та зацікавленості викладачів у формуванні творчо обдарованих дітей.

Детальніше...