Міжрегіональний семінар для викладачів вокально-хорових дисциплін

1_4У музичній школі №1 м. Чернівців відбувся міжрегіональний фаховий семінар для викладачів вокально-хорових дисциплін мистецьких шкіл області. Темою зустрічі стала важлива складова професійної діяльності викладачів: «Піклуймося про чистоту рідної мови! Робота над орфоепією сучасного українського мовлення у професійній діяльності викладачів мистецьких закладів освіти». З доповіддю виступила Ольга Міхалєва, викладачка-методистка, голова циклової комісії «Хорове диригування та спів. Акторська майстерність» Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені С. Прокоф’єва. Спікерка акцентувала увагу на важливості правильного мовлення як складової професійної підготовки вокалістів та хормейстерів. Учасники мали змогу не лише ознайомитися з методичними рекомендаціями, а й попрактикуватися у роботі з текстами, орфоепічними нормами та артикуляційною точністю.

Детальніше...

Міжрегіональний семінар для викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано

1_113 травня у музичній школі №1 м. Чернівців відбувся міжрегіональний фаховий семінар для викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано. Захід зібрав фахівців і педагогів, які щодня відкривають дітям світ музики та гармонії. Під час першої частині семінару Наталія Пасічник, викладачка-методистка циклової комісії «Спеціальне фортепіано» Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені С. Прокоф’єва, заслужений працівник культури України, виступила з доповіддю «Розвиток музичної пам’яті». У форматі живого воркшопу вона поділилася авторським методом роботи з учнями, який поєднує психофізіологічний підхід, індивідуальне сприйняття та глибоке розуміння музичного матеріалу.

Детальніше...

Мистецька програма «Нові імена Буковини» – 2025: яскраві відкриття молодих талантів

67–8 травня 2025 року в Чернівцях відбувся конкурс у рамках обласної мистецької програми «Нові імена Буковини», яка об’єднала талановиту молодь області. Участь у творчих змаганнях взяли 9 учнів мистецьких шкіл м. Чернівців та області, а також 14 студентів Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені С. Воробкевича. Конкурсна програма проходила у двох вікових категоріях — «Учні» та «Студенти». Всі учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури.

Детальніше...

Другий день конкурсу «Нові імена Буковини»

1_4Другий день обласної мистецької програми «Нові імена Буковини» став справжнім святом музичного мистецтва. Сьогодні на сцені виступали студенти обласного фахового коледжу мистецтв ім. Сидора Воробкевича. Конкурсна програма була насичена надскладними творами, що вимагали не лише віртуозної техніки, а й глибокого розуміння музичної форми, стилю й емоційної напруги. Звучали фортепіано, скрипка, контрабас, бандура, цимбали, флейта та баян. Кожен виступ — це зразок серйозної підготовки: технічна вірність, сценічна зібраність і щире бажання торкнутися душі слухача.

Детальніше...

У Чернівцях стартував конкурс «Нові імена Буковини»

1_5Сьогодні розпочався конкурс в рамках обласної мистецької програми «Нові імена Буковини». 7 травня на базі Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. Сидора Воробкевича відбувся перший день прослуховувань конкурсної програми серед учнів мистецьких шкіл області. На сцені виступили 9 юних талантів із різних куточків Буковини. У програмі звучали фортепіано, най, вокал, саксофон, труба, флейта — кожен номер став яскравим свідченням високого рівня виконавської майстерності та щирої любові до музики.

Детальніше...