Дистанційне навчання викладачів музично-теоретичних дисциплін

img3У червні відбулося дистанційне навчання та підвищення кваліфікації викладачів класу музично-теоретичних дисциплін мистецьких шкіл області. Не зважаючи на те, що викладачі курсів та їхні слухачі не мали навичок проведення дистанційного навчання, були застосовані усі організаційні та творчі ресурси, щоб підготувати якісну, професійну програму для навчання і підвищення кваліфікації викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Навчання було цікавим і фаховим. Серед форм роботи – відкриті уроки в режимі онлайн, відеолекції, відеоуроки, відеозустрічі зі слухачами, відео на YouTube, дискусії та активне обговорення у соцмережах і за допомогою месенджера Viber.

Відкриті уроки в режимі онлайн підготували та провели:

- Юлія Рябіцька, викладачка-методистка Хотинської музичної школи («Поєднання традиційних та сучасних форм роботи на уроках «Сольфеджіо», «П. І. Чайковський та Україна»);

- Галина Венничук, викладачка музичної школи № 3 м. Чернівців («Використання мультимедійних технологій на уроках музично-теоретичного циклу», «Використання інноваційних форм та сучасних методів на уроці музичної літератури»);

- Уляна Ковальова, викладачка музичної школи № 4 м. Чернівців («Особистий досвід проведення уроків «Сольфеджіо» у період дистанційного навчання»).

Детальніше...

Самоцвіти Буковини

allЗ 25 по 29 травня працівники методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели три обласні дистанційні виконавські конкурси “Самоцвіти Буковини”.

Мета конкурсів - виявлення талановитих учнів, популяризація творів українських і зарубіжних композиторів, визначення результативності дистанційного навчання. Усього в конкурсах взяли участь 356 учнів з 37 мистецьких шкіл області.

Детальніше...

Результати анонімного опитування

1 1 15012020Методичним кабінетом початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини впродовж травня 2020 року було проведено анонімне онлайн-опитування педагогічних працівників мистецьких шкіл Чернівецької області щодо реалізації дистанційних форм навчання. Визначено наступні результати опрацювання 187 анкет.

Детальніше...

Розпочалися дистанційні конкурси

logoЗ 25 по 29 травня працівники кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, проводять три обласні дистанційні виконавські конкурси “Самоцвіти Буковини”:

- 25.05 - 26.05 - учнів фортепіанних відділів;

- 27.05 - учнів відділів народних інструментів (баян, акордеон, цимбали);

- 28.05 - 29.05 - учнів відділів духових та ударних інструментів (труба, кларнет, саксофон, флейта, ударні інструменти, а також сопілка, най та блок-флейта). У конкурсах беруть участь учні музичних шкіл Чернівецької області.

Детальніше...

Рекомендації щодо підсумкового оцінювання

20181015100624Підсумкове оцінювання учнів мистецьких шкіл рекомендуємо здійснювати за результатами навчання у І семестрі, за поточними оцінками січня-березня (до початку карантину) та дистанційного навчання.

Будь-які додаткові випробування, такі як дистанційні перевірочні роботи, усні опитування, тести не передбачені чинним законодавством.

Рекомендуємо виставити річні оцінки у класних журналах не пізніше шести робочих днів після завершення ІІ семестру (відповідно до шкільних наказів про структуру 2019-2020 н.р. та можливості фізичного повернення педагогічних працівників до приміщень закладів освіти).

Заповнення шкільної документації, зокрема журналів, можна відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації. Обліковувати робочі години викладача, який веде дистанційне навчання, відповідно до навчального навантаження та розкладу занять.

Детальніше...