Семінар для викладачів відділів вокально-хорових дисциплін

cmyrВ екстремальних умовах, з перебоями електроенергії нам таки вдається зустрітися в онлайні та поспілкуватися з нашими неймовірними доповідачами. 29 листопада відбувся обласний семінар для викладачів відділів вокально-хорових дисциплін на тему: «Моя хорова школа – від задуму до реалізації. Історія дитячо-юнацького хору «Жайвір»». У семінарі взяла участь викладачка-методистка Львівської дитячої музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського, керівник народного камерного хору «Жайвір», педагог, музикант, співачка Наталія Чмир-Козяр.

Детальніше...

Методи та підходи до підготовки лауреатів

rajtelВ які б рамки не ставили нас обставини, ми все одно рухаємося тільки вперед, тільки до ПЕРЕМОГИ! 18 листопада відбувся обласний семінар для викладачів відділів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл на тему: «Методи та підходи до підготовки лауреатів. Як мотивувати на досягнення». Наші викладачі мали виняткову можливість спілкування з концертуючою скрипалькою, співзасновницею та педагогом музичного відділу Українського вільного університету міста Мюнхен (Німеччина) Наталією Райтель.

Детальніше...

Навчалися викладачі-гітаристи

vigula9 листопада відбувся обласний семінар для викладачів народних інструментів по класу гітари музичних шкіл та шкіл мистецтв на тему: «Елементи фінгерстайлу в репертуарі класичної гітари». До участі в семінарі був запрошений один з найкращих гітаристів Європи, композитор, викладач мистецької школи «Фазекаш» (м. Мішкольц, Угорщина) Михайло Вігула.

Детальніше...

Я хочу вам про рідний край сказать

vorona25 та 26 жовтня методисти навчально-методичного відділу мистецьких закладів та підвищення кваліфікації працівників культури БЦКМ організували та провели обласну дитячу науково-творчу конференцію «Я хочу вам про рідний край сказать», епіграфом якої стали рядки відомого українського поета Олександра Олеся. Упродовж декількох днів учасники конференції знайомили слухачів з власними творчими дослідженнями про свій рідний край, творчість талановитих музикантів, композиторів, співаків і педагогів, діячів мистецтва та мистецькою освітою Буковини.

Детальніше...

Професійний стандарт педагогічного працівника закладів мистецької освіти

1 2Актуальна тема сьогодення - затвердження професійних стандартів у всіх галузях, зокрема і в культурі. 6 жовтня методисти навчально-методичного відділу мистецьких закладів та підвищення кваліфікації працівників культури БЦКМ в рамках обласного семінару організували зустріч з керівником експертної групи з мистецької освіти Директорату культури і мистецтв Міністерства культури та інформаційної політики України Тетяною Колос.

Директори та викладачі мистецьких шкіл області отримали повну і вичерпну інформацію щодо нормативного документа Професійний стандарт «Викладач мистецької школи», затвердженого Міністерством економіки України від 04.05.2022 р. № 1110-22.

Відбулася фахова розмова про застосування професійного стандарту та вимог до працівників мистецьких закладів, набуття ними комплексу професійних, у тому числі виконавських компетентностей, спрямованих на професійну і художньо-творчу самореалізацію особистості, а також на отримання кваліфікацій у різних видах мистецтва. Модераторка заходу – методистка БЦКМ Людмила Ворон.

Детальніше...