XIV Багатожанровий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Land»

00 Music Land   20207 - 18 жовтня 2020 р. відбудеться XIV Багатожанровий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Land» в місті Дніпро.

Організатори фестивалю-конкурсу:

- МКЗК «Вокально-хореографічний «Юнiсть Днiпра» Дніпровської міської ради.

Умови участі у фестивалі-конкурсі:

- у конкурсі беруть участь творчі самодіяльні та професійні колективи, окремі;

- виконавці віком від 3 до 25 років та більше, без обмежень в різних номінаціях;

- з різних міст України.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ЗАЯВА  НА  УЧАСТЬ MUSIC LAND.doc)Заявка 1087 kB
Download this file (РЕПЕРТУАРНИЙ ЛИСТ MUSIC LAND 2020.doc)Репертуарний лист 1094 kB
Детальніше...

Міжнародний дистанційний театральний фестиваль аматорських театрів «ОнгЪл-Фест» Болград 2020

fest-2-770x440З 26 жовтня по 01 листопада 2020 року в місті Болград Одеської області, Україна пройде перший Міжнародний дистанційний театральний фестиваль аматорських театрів «ОнгЪл-Фест» Болград 2020 (далі - Фестиваль «ОнгЪл-Фест» Болград 2020).

Організаційний комітет фестивалю відповідно до Угоди про надання безоплатної фінансової допомоги з Міністерством закордонних справ республіки Болгарія від 20.12.2019 р., запрошує самодіяльні театральні (творчі) колективи вашого міста та району взяти участь в нашому фестивалі.

Мета Фестиваль «ОнгЪл-Фест» Болград 2020: Прагнення до єдності, мультикультурної синергії та демонстрація етнічної, мовної різноманітності.

Детальніше...

ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

img121ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків). Мета конкурсу - підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Детальніше...

Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко "Пісенні крила Чураївни"

Afisha Pisenni krila 2020 A14 жовтня у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко» (вул. Соборності, 35) відбудеться Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни».

До участі запрошуються хорові колективи, ансамблі малого та великого складу, солісти-вокалісти.

Порядок проведення:

08.00 — заїзд, реєстрація учасників фестивалю-конкурсу;

09.30 — відкриття фестивалю-конкурсу "Пісенні крила Чураївни";

10.00-13.00 — початок роботи фестивалю-конкурсу;

13.00-14.00 — перерва;

14.00-16.00 — продовження прослуховування конкурсантів;

17.00-19.00 — гала-концерт, нагородження переможців конкурсу.

Україна - це світло

125З 1 вересня стартував Всеукраїнський пісенний конкурс “Україна - це світло”. Мета конкурсу - виявлення та підтримка вокально обдарованих дітей та молоді України, розвиток та популяризація вокального дитячого мистецтва України, збереження і примноження української пісенної спадщини, сприяння створенню молоддю з різних регіонів нашої держави спільного українського культурного простору, встановлення творчих контактів між учасниками, заохочення і впровадження змагальності серед педагогів вокалу, а також серед навчальних закладів Міністерства культури України та Міністерства освіти України.

Конкурс було заплановано провести на Луганщині у місті Сєвєродонецьку, щоб створити там справжнє свято української пісні, щоб запросити на концерт українських військових, які захищають незалежність нашої держави у боротьбі з російським агресором, щоб ознайомити дітей України з красою Луганщини і відчути, що там також є справжній український дух. Проте епідеміологічна ситуація в країні внесла свої корективи, тому конкурс відбуватиметься в режимі онлайн.

Уся інформація про конкурс міститься у Положенні. Оцінюватиме конкурс професійне журі у складі заслужених та народних артистів України, голова журі - народна артистка України, членкиня Національної спілки композиторів України Леся Горова.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Анкета_Учасника_(колектив).doc)Анкета (колектив) 151 kB
Download this file (Анкета_Учасника_(солiст).doc)Анкета (солісти) 151 kB
Download this file (Положення.pdf)Положення 202 kB
Детальніше...