Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

imgsiajvoВ рамках творчого проекту «Назустріч мрії» Громадська організація «ПЕРВОЦВІТИ» (за організаційно – інформаційної підтримки Міністерства культури Українита Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень)щиро запрошує 31 січня 2021р. взяти участь у ДИСТАНЦІЙНОМУ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів» (Прийом заявок до 24 січня 2021 р.)

 

ПОЛОЖЕННЯ 

Засновник та організатор: Олена Нужненко - громадський діяч у галузі культури та мистецтва України, ФОП.

Співорганізатор: ГО «ПЕРВОЦВІТИ» -

https://www.facebook.com/pervotsvity/

Директор фестивалю, куратор: Мар’яна Маланяк.

Партнери фестивалю:ТОВ «Туристичний оператор «МИР»».

Медіа підтримка – Група «V.king».

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Заявка.doc)Заявка 29 kB
Download this file (Положення.doc)Положення 66 kB
Детальніше...

«Зі Сходу до Заходу» - 2020

zi-chodu-do-zaxoduЗапрошуємо взяти участь в обласному відкритому рок-фестивалі «Зі Сходу до Заходу». Звертаємо вашу увагу, що з метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid-19 та інших інфекційних хвороб людини на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із зазначеним поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом, Фестиваль-конкурс проводиться у форматі он-лайн.

Детальніше...

ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

img121ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків). Мета конкурсу - підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Детальніше...

Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко "Пісенні крила Чураївни"

Afisha Pisenni krila 2020 A14 жовтня у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко» (вул. Соборності, 35) відбудеться Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни».

До участі запрошуються хорові колективи, ансамблі малого та великого складу, солісти-вокалісти.

Порядок проведення:

08.00 — заїзд, реєстрація учасників фестивалю-конкурсу;

09.30 — відкриття фестивалю-конкурсу "Пісенні крила Чураївни";

10.00-13.00 — початок роботи фестивалю-конкурсу;

13.00-14.00 — перерва;

14.00-16.00 — продовження прослуховування конкурсантів;

17.00-19.00 — гала-концерт, нагородження переможців конкурсу.

Україна - це світло

125З 1 вересня стартував Всеукраїнський пісенний конкурс “Україна - це світло”. Мета конкурсу - виявлення та підтримка вокально обдарованих дітей та молоді України, розвиток та популяризація вокального дитячого мистецтва України, збереження і примноження української пісенної спадщини, сприяння створенню молоддю з різних регіонів нашої держави спільного українського культурного простору, встановлення творчих контактів між учасниками, заохочення і впровадження змагальності серед педагогів вокалу, а також серед навчальних закладів Міністерства культури України та Міністерства освіти України.

Конкурс було заплановано провести на Луганщині у місті Сєвєродонецьку, щоб створити там справжнє свято української пісні, щоб запросити на концерт українських військових, які захищають незалежність нашої держави у боротьбі з російським агресором, щоб ознайомити дітей України з красою Луганщини і відчути, що там також є справжній український дух. Проте епідеміологічна ситуація в країні внесла свої корективи, тому конкурс відбуватиметься в режимі онлайн.

Уся інформація про конкурс міститься у Положенні. Оцінюватиме конкурс професійне журі у складі заслужених та народних артистів України, голова журі - народна артистка України, членкиня Національної спілки композиторів України Леся Горова.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Анкета_Учасника_(колектив).doc)Анкета (колектив) 151 kB
Download this file (Анкета_Учасника_(солiст).doc)Анкета (солісти) 151 kB
Download this file (Положення.pdf)Положення 202 kB
Детальніше...