XІ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЇ І ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЯСКРАВА КРАЇНА»

img2Сонячна і атмосферна Одеса вже одинадцятий рік поспіль запрошує талановитих юних танцюристів та вокалістів на фестиваль «Яскрава країна в Одесі». Протягом трьох фестивальних днів на вас чекають потужні конкурсні змагання, майстер-класи, семінари, спілкування з однодумцями, і звичайно ж, знайомство з неповторною південною Пальмірою! Чекаємо на Ваші заявки до 1 березня.

Детальніше...

ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографії, музики та вокалу «Viva Odessa, Viva Classic»

aHR0cHM6Ly9zMTg4NTI1LnNlbmRwdWwuc2UvZmlsZXMvZW1haWxzZXJ2aWNlL3VzZXJmaWxlcy82ODc3YTA2YjUxYWJkNDUxNmVmMzE2ZTA2NWE3NWQwYTE4ODUyNS9hZmlzaGthX1ZJVkFfT0RFU1NBX1ZJVkFfQ0xBU1NJQ18yMDIwLTAxLnBuZwЗ початком весни гостинна Одеса розкриє свої обійми всім, хто живе класичним мистецтвом, на конкурсі «VIVA ODESSA, VIVA CLASSIC». Цей фестиваль – справжня ода витонченості і працелюбності балерин, віртуозності музикантів та силі голосу виконавців академічних творів. Конкурс запам’ятається вам справжніми легендами у складі журі, церемонією нагородження в літературному музеї, новими творчими вершинами і атмосферою оновлення. Положення конкурсу незабаром!

Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль "Вертеп-Фест-2020"

vertep-festШановне панство!
Вітаємо Вас зі святами і бажаємо найкращим чином завершити цей рік та розпочати наступний.
Традиційно вже запрошуємо приєднатися до наших заходів:

11-12 січня 2020 року БО "Благодійний фонд "Харків з тобою" вчетверте проводить Всеукраїнський фестиваль "Вертеп-Фест2020" за підтримки Харківської ОДА та Департаменту культури Харківської міської ради.Запрошуємо Вас, Ваші колективи, колективи, з якими Ви працюєте, приєднатися до фестивалю "Вертеп-Фест2020" в будь-який спосіб:

Детальніше...

I Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка

1138253-5 квітня 2020 р відбудеться I Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка в м. Ужгород.

За підтримки: Національної всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича.

Мета фестивалю-конкурсу: І Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс хорового мистецтва ім. Михайла Кречка (далі – Фестиваль-конкурс) є наступним етапом відкритого хорового фестивалю-конкурсу «Голоси Яскравої Країни» і проводиться з метою сприяння подальшому розвитку хорового мистецтва, збагачення традицій української музично-хорової культури, зростання її значення у духовному житті суспільства.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Бланк заявки М. Кречко.doc)Бланк 219 kB
Download this file (Положення  хорового конкурсу ім. М. Кречка.doc)Положення 296 kB
Детальніше...

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні “Різдвяна зіронька”

91183272З 16 до 19 січня 2020 року у м. Мукачево Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості планується проведення Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю - конкурсу естрадної пісні “Різдвяна зіронька” (умови додаються).

До участі у заході запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти, музичних шкіл, шкіл нового типу, шкіл мистецтв та інших закладів освіти.

Для участі у фестивалі необхідно до 15 грудня 2019 року подати заявку (додатки № 3, 4, 5, 6, 7, 8 ) на електронні адреси:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (номінація “Календарно-обрядові пісні” (колядки, щедрівки) та номінація “Естрадний вокал”);

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (номінація “Декоративно-ужиткове, прикладне і образотворче мистецтво”).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (lyst.doc)Запрошення 312 kB
Детальніше...