Відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл

Афиша народные инструменты 2019 1 19-10 листопада відбудеться Відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл.

Конкурс проводиться кожного року у ІV-му кварталі на базі Полтавської дитячої музичної школи № 2 ім. В. П. Шаповаленка (м. Полтава, вул. Сакко, 14).

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати анкету-заявку встановленого зразка (додається) за два тижні до початку на адресу: Полтавська дитяча музична школа № 2 ім. В.П. Шаповаленка, вул.Сакко, 14, м. Полтава, 36015, тел. (0532) 51-27-19; моб.тел. 095-549-81-38, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Барви Полтави (1).doc)Положення 63 kB

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «ЗОЛОТЕ КОЛО»

Slajder1-17-8 жовтня відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло».

Заявки встановленої форми (додається) для участі у фестивалі-конкурсі подаються до 30 вересня 2019 року (на кожну номінацію та вікову категорію окремо з поміткою «Золоте коло»)за адресою: 29013, м.Хмельницький, вул.Володимирська 103, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (положення коло.doc)Положення 90 kB
Детальніше...

Мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївии»

Пісенні крила Чураївни 2019 01Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївии» проводиться з метою популяризації, підтримки та розвитку вокального мистецтва, збагачення культурних здобутків України, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, пошуку та підтримки талановитої молоді, удосконалення методик навчання співу та виконавської майстерності хорових колективів, ансамблів та окремих виконавців.

Конкурс проводиться кожного року 14 жовтня на базі Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (вул. Соборності, 35. м. Полтава).

В рамках Конкурсу заплановано проведення майстер-класів.

Завдання Конкурсу - розвиток культурних зв'язків, духовного збагачення та творчою росту молодих талантів і викладачів, обмін педагогічним, виконавським досвідом через проведення майстер-класів. Стимулювання діяльності і підвищення професійного рівня виконавців та творчих колективів, розвиток естетичних смаків підростаючого покоління.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ПОЛОЖЕННЯ Пісенні крила Чураївни.doc)Положення 216 kB
Детальніше...

Міжнародний конкурс пісенної творчості "МЕЛОДІЇ ВІЧНОСТІ

melodiji vi4nostiВід імені організаторів міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники», який проводиться щорічно у місті Кролевець, Сумської області за підтримки Міністерства культури України, запрошуємо вокальні колективи та виконавців взяти участь у Міжнародному вокальному конкурсі «Мелодії вічності», який відбудиться в рамках фестивалю.

Цього (2019) року фестиваль запланований на 20-22вересня. Конкурсний день 20-го вересня, початок о 12 годині.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15-го вересня .

Афішу фестивалю та положення і заявку на участь додано.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення_мелодії_вічності.doc)Положення 51 kB

XII-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки»

afisha 121 - 22 вересня 2019 р. відбудеться XII-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки», метою якого є збереження, подальший розвиток пісенного та хореографічного спадку українського народу, розширення музично – просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Програма п.в. 2019.doc)Програма 56 kB
Download this file (Пісенні візерунки 2019 -запрошення..doc)Запрошення 325 kB
Download this file (АНКЕТА 4 АРКУШІ П.В. 2019.doc)Анкета 70 kB
Детальніше...