ІІІ Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України»

kazkaКазка – глибинна основа світогляду людини, своєрідна філософська доктрина для всіх поколінь. Відроджувати й розвивати її в дитячій творчості – це розвивати найкращі риси національного характеру і головні загальнолюдські принципи в поколінні, яке будуватиме культуру і суспільство України в майбутньому.

Взяти участь у фестивалі «Казки України» – це показати свою майстерність новим глядачам і почути серйозний фаховий розбір вистав, поспілкуватися з однодумцями-театралами з усієї України і дізнатися щось нове на майстер-класах, наповнитися позитивом розважальних програм і відпочити на березі лагідного Азовського моря.

Фестиваль триватиме три дні – з 5 до 7 червня. Планується, що основу програми складуть вистави дванадцяти дитячих і юнацьких театральних колективів, у тому числі – колективів, у яких беруть участь діти з інвалідністю, та майстерні від членів журі. Точна кількість відібраних учасників, програма фестивалю і склад журі будуть оголошені до 1 травня.

Дедлайн подачі заявок – 10 квітня 2020 року.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Фестиваль_КАЗКИ УКРАЇНИ_2020_запрошує до участі.doc)Положення/Анкета 51 kB

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ «МИРГОРОДСЬКІ ФЕСТИНИ»

myrfestМісце: м. Миргород, Полтавська область, Миргородський районний будинок культури, Палац культури курорту «Миргород».

Час: 1-3 травня 2020 року.

Організатор: Громадська організація «Яскрава країна»

За підтримки: «Миргородкурорту» та Миргородської міської ради, Управління культури Миргородського району.

Мета фестин: Розвиток естетичного смаку і культури у дітей та підлітків, обмін досвідом, досягненнями, розширення дружніх контактів між колективами, виконавцями, підвищення творчої ініціативи серед учасників фестивалю.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Polozhennya_festyvalyu_MyrFest.doc)Положення 293 kB
Download this file (blank_zayavky.doc)Анкета 581 kB

IV Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею»

impreza09-12 квітня 2020 р.в Мукачівському драматичному театрі (пл.Миру.1, м. Мукачево, Закарпатської області) відбудеться IV Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею».

Фестиваль відбувається з метою підтримки, розвитку та популяризації в широких колах театрального мистецтва.

До участі запрошуються:

Аматорські дитячі, юнацькі, молодіжні, різновікові колективи та індивідуальні виконавці, що працюють у різних жанрах театрального мистецтва.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Polozhennya_Teatralnyy_festyval_Mukachevo2020.doc)Положення 150 kB
Download this file (Blank_zayavky_Impreza_nad_Latorytseyu.doc)Анкета 141 kB
Детальніше...

ІІ Міжнародний дитячо-юнацький конкурс юних піаністів «Bravo, Maestro»

indexВ червні 2020 (м. Київ) відбудеться ІІ Міжнародний дитячо-юнацький конкурс юних піаністів «Bravo, Maestro».

Мета конкурсу: популяризація кращих зразків сучасної української та світової музичної класики; оновлення репертуару; підвищення рівня педагогічної майстерності; обмін викладацьким досвідом.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Браво маєстро 2020.doc)Положення 42 kB
Детальніше...

XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»

chorn.game24-26 липня у місті Скадовськ Херсонської області відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»! Цей захід протягом багатьох років дає можливість відкривати нові імена майбутніх зірок нашої естради. Це можливість для талановитих дітей та підлітків проявити себе.

Ми запрошуємо юні таланти до участі у фестивалі і просимо Вас посприяти в цьому надавши інформацію відповідним підрозділам, студіям дитячої творчості, музичним школам.

Детальніше...