Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Фонтанська весна-2021»

Фонтанська весна - 2021 219-22 травня 2021 року в Одесі відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Фонтанська весна-2021», який присвячено українським композиторам з нагоди 30-їрічниці незалежності України.

Фестиваль-конкурс проводиться за двома номінаціями академічної музики: «Інструментальна музика» та «Вокальна музика».

Мальовниче місто України, південна Пальміра, яке вміє зачаровувати, дивувати та захоплювати. Різноманітні творчі презентації, виставки, конкурси, фестивалі, розмаїття подій, що перетворюють Одесу у справжній культурний осередок нашої країни. Такого роду заходи покликані розкривати нові таланти, мотивувати до розвитку, розширювати культурні зв’язки та живити майбутній творчий потенціал, а найважливіше це популяризація вітчизняного виконавського музичного мистецтва.

Щорічне проведення конкурсу “Фонтанська весна” було започатковане завдяки Департаменту культури та туризму Одеської міської ради та з ініціативи мистецької школи № 8 м. Одеси, яка є учасником пілотного проекту з реалізації Концепції інклюзивної освіти «Мистецька освіта без обмежень» Міністерства культури та інформаційної політики України. Метою фестивалю є залучення учнів до популяризації кращих зразків світової та української музичної культури, розширення культурних зв’язків, зміцнення творчих контактів між колективами та їх керівниками; підтримка та презентація творчих досягнень колективного музикування, рівноправність та створення безбар'єрного середовища для всіх учасників фестивалю-конкурсу, у тому числі для учнів з особливими потребами, що'навчаються в мистецьких школах.

З кожним роком рівень конкурсантів, їх виконавська майстерність та досвід зростань, що засвідчує добрий вектор напрямку та необхідність даного фестивалю-конкурсу. Цьогорічний захід проходитиме за сприяння надзвичайно поважної організації - Національної Спілки композиторів України, за головування пана Ігора Щербакова, який входить до складу організаційного комітету конкурсу. Головою журі є Леся Степанівна Олійник, Генеральній! секретар Національного комітету Міжнародної Музичної Ради (ІМС), секретар правління НСКУ.

Детальніше...

XV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

moyi-prava-1024x723XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА», приурочено до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Прийом конкурсних робіт триває до 1 травня 2021 р.

Конкурс ініційовано Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Основна мета Конкурсу – розвиток морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагової діяльності.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ogoloshennya-pro-konkurs.doc)Оголошення 35 kB
Download this file (polozhennya-pro-konkurs.doc)Положення 47 kB
Детальніше...

І Міжнародний дистанційний багатожанровий весняний чемпіонат мистецтв «Warm art fest»

afisha9924-25 квітня в місті Дніпро відбудеться Міжнародний дистанційний багатожанровий весняний чемпіонат мистецтв «Warm art fest». Умови прийняття участі читайте в положенні, який прикріплений до матеріалу.

Творча команда чемпіонату мистецтв звертається з проханням неухильно дотримуватися карантинних обмежень! При вході до глядацької зони потрібно пройти температурний скринінг! Також прохання дотримуватися соціальної дистанції, не сідати поруч великими групами! За необхідності вдягайте маски або респіратори! Заздалегідь вдячні за розуміння!

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (1.ПОЛОЖЕННЯ про I Міжнародний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest»   1  сторінка S)Положення 417 kB
Download this file (1-1.ПОЛОЖЕННЯ про I Міжнародний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest»  2  сторінка )Положення-2 546 kB
Download this file (1-3.ПОЛОЖЕННЯ про I Міжнародний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest»  3  сторінка )Положення-3 412 kB
Download this file (ЗАЯВА  НА  УЧАСТЬ I Міжнародний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest».doc)Заявка 47 kB
Download this file (РЕПЕРТУАРНИЙ ЛИСТ I Міжнародний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest».doc)Лист 53 kB

ХХVI Всеукраїнська науково-практична конференція «Видатні постаті вітчизняного виконавського мистецтва в контексті української музичної культури XX-XXI століття»

800px-Coat of Arms of Chernihiv.svgЗапрошуємо Вас взяти участь у ХХVI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Видатні постаті вітчизняного виконавського мистецтва в контексті української музичної культури XX-XXI століття»яка проводиться в рамках фестивалю «Дні Л. Ревуцького в Чернігові» та відбудеться 18 березня 2021 року. Напрями роботи конференції:

1. Виконавська творчість: мистецтвознавчий та психолого-педагогічний аспекти.

2. Виконавська школа як рід культурної традиції.

3. Виконавські школи Сіверського краю.

4. Виконавський аналіз музичного твору: теорія і практика.

5. Музичні династії української культури.

6. Виконавська школа А. О. Лисенко. До 100-річчя з дня народження.

7. Сучасні інформаційно-комунікативні технології як засіб організації ефективного освітнього процесу в закладах мистецької освіти.

Форма участі – заочна, очна, (дистанційна)

Місце проведення: КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, м. Чернігів, вул. Шевченка, 6

Початок конференції: 10.30

За матеріалами конференції буде підготовлений збірник наукових робіт

Участь у конференції безкоштовна

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (інф. лист_2021.doc)Лист 52 kB
Детальніше...

ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ОРГАННОЇ МУЗИКИ присвячений 50-й річниці органної школи України та 110-й річниці від дня народження її засновника Арсенія Котляревського

CAPELLA AFISHA PRESSФестиваль української органної музики в нашій країні проводиться вперше. Його артистичну ідею в 2020 році зініціювала знана київська органістка і композиторка, член Національної спілки композиторів України, заслужений діяч мистецтв України Світлана Острова. Названу мистецьку подію непересічної ваги, що вшановує ювілейні дати становлення органної школи в Україні та її фундатора, натхненного подвижника духовних висот органного мистецтва Арсенія Котляревського, охоче підтримала низка виконавців, уможлививши прекрасну нагоду почути у вільному доступі в мережі Інтернет звучання різних органів України, віртуально побачити самобутність архітектури споруд, де вони розташовані. А здобувши грантову підтримку від Українського культурного фонду, доступним для шанувальників органного мистецтва став тираж DVD дисків з матеріалами фестивального проекту.

Мета фестивалю – ознайомити широке коло поціновувачів музичної спадщини з маловідомим, але прекрасним пластом української музики, який охоплює оригінальні композиції, органні обробки та аранжування, а також ансамблеві твори. У фестивальній програмі представлена музика українських композиторів ХVIII–XXI ст. за походженням із різних регіонів: Артемія Веделя, Дмитра Бортнянського, Максима Березовського, Миколи Лисенка, Гордія Гладкого, Євгена Адамцевича, Віталія Кирейка, Євгена Льонка, Лесі Дичко, В’ячеслава Назарова, Світлани Острової, Сергія Каденка, Віктора Гончаренка (Центральна Україна); Станіслава Людкевича, Миколи Колесси, Анатолія Кос-Анатольського, Мирослава Скорика, Богдани Фільц, Ганни Гаврилець, Богдани Фроляк, Олександра Козаренка, Валерія Квасневського (Західна Україна); Ігоря Ассєєва, Валерія Кікти, Олени Удрас (Південна Україна); Михайла Шуха, Анатолія Шуха, Олени Чистої (Східна Україна) та представників української діаспори – Леоніда Грабовського і Володимира Зубицького. У концертах буде продемонстроване, окрім духовної музики, широке жанрове коло творів: пасакалія, чакона, варіації, прелюдія, фуґа, токата, соната, симфонія, поема, коломийка та ін.

Детальніше...