Новоселицька палітра

11У художній школі м. Новоселиця відбулася виставка творчих робіт учнів та викладачів. Вона присвячувалася Дню художника та Днювчителя.

Роботи розташувалися у залі районного будинку культури, де були представлені живописні і графічні твори, портрети, гобелени. Також ювілейну персональну виставку творчих робіт представив викладач Володимир Теуту.

Краса Великодньої писанки

Краса Великодньої  писанкиДо Великодня учні Новоселицької художньої школи підготували тематичну виставку творчих робіт. Її розгорнули у залі Новоселицького районного будинку культури. У своїх роботах діти змалювали красу і неповторність орнаментальних мотивів писанок, а також виконали різні тематичні композиції та пасхальні натюрморти.

У Новоселиці говорили про культуру

У Новоселиці говорили про культуруУ Новоселицькому районному будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників культури. Перед цим у фойє закладу було розгорнуто виставку творчих робіт працівників культури. Викладачі Новоселицької художньої школи також підготували виставку своїх творчих робіт - це живописні твори Володимира Теуту, Ольги Дамянової, Зоряни Кіфіляк, гобелени Лесі Теуту, витинанки Алли Савки.