Засідання Прутського методичного об’єднання

IMG-a7cadf50e9411b23d7de9e9e090b7124-V29 вересня у концертному залі Костичанівської музичної школи ванчиковецької сільської ради відбулося засідання Прутського методичного об’єднання викладачів духового відділу. У роботі засідання взяли участь викладачі Новоселицької музичної школи ім. М. Мозгового, Костичанівської, Подвірненської та Горбівської музичних шкіл.

Розпочалося засідання яскравим уроком-концертом старшого викладача В. Каптар. Тема уроку: «Вдалий підбір репертуару та музично-виховне значення гри в ансамблі та оркестрі, як вагомий стимул для творчого і технічного розвитку учнів-духовиків». У виконанні ансамблю прозвучали твори «Угорський танець» Й .Брамса, «Аллегро» Л. ван Бетховена, «Піцикато» О. Глазунова.

Творчий ювілей «Церенкуци»

img2Вчора у Новоселицькому будинку культури відбувся ювілейний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Церенкуца».

За 10 років своєї творчої діяльності цей самобутній колектив з славних Маршинців презентував своє неповторне мистецтво не лише в Україні, а й за кордоном. Неодноразово завойовував високі місця у різноманітних конкурсах, здобув високу повагу серед колег та полонив серця простих глядачів.

Привітати народний аматорський фольклорний колектив «Церенкуца» прийшло чимало шанувальників їх пісенно-народної творчості. На святі було багато квітів, пам’ятних подарунків, щирих побажань, а ще – запальних пісень і танців від колег з інших художніх колективів.

До привітань долучився очільник Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, який наголосив, що колектив презентує свій творчий доробок, в основі якого кращі фольклорні зразки традиційної культури на надвисокому рівня, а пісня – це душа українського народу, безцінна культурна спадщина, яку ми маємо берегти»

Неймовірний драйв: танцюристи «Кроку вперед» перемогли одразу у двох конкурсах!

1 1Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» під керівництвом Віри Тамазликар знову на крок попереду у двох танцювальних конкурсах - «Winter Fest» (Сонячна долина) та «ID FEST BUKOVEL» (Буковель). І ніхто не сумнівався, що колектив отримає гран‒прі.

У Сонячній Долині юні танцюристи презентували два номери: «Афромікс» і «Танцювальна колаборація». На сцені ж у Буковелі вони відтанцювали аж шість хореографічних номерів у п'яти вікових категоріях. І в усіх здобули перші місця, а загалом колектив отримав гран‒прі та запрошення у сонячну Болгарію.

‒ Найбільше хвилювалася за наймолодших учасників колективу, які вперше виходили на «велику сцену», ‒ каже Віра Тамазликар, наставниця хореографічного колективу «Крок вперед». ‒ Це малючки з постановкою «Морська тусовка», але саме цей номер змусив вельмишановне журі підтанцьовувати на стільцях разом із танцюристами.

Новоселицька художня школа працює онлайн

НатюрмортиУпродовж всього періоду карантину навчальний процес у Новоселицькій художній школі відбувається дистанційно. Кожен викладач за допомогою створеної групи у месенджері «Вайбер» спілкується з учням свого класу. Кожному класу викладачі дають певні теми робіт, які орієнтують згідно навчальної програми. На ці теми учням також рекомендовали використовувати відеоуроки та майстер-класи з Інтернету. Учні надсилають свої роботи поетапно, отже обговорення кожної роботи ведеться індивідуально.

Учні 1 класу (викладач – Ольга Дамянова) працюють над такими завданнями:

- Рисунок - Завдання № 10 «Тематичний натюрморт». Учні самостійно складали свій натюрморт у домашніх умовах за рекомендаціями викладача, надсилали їх викладачу та після затвердження розпочинали роботу.

Творчість Великого Кобзаря очима дітей

IMG 20200222 09472522 лютого у Новоселицькому РБК відбувся конкурс читців-декламаторів, присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У рамках огляду-конкурсу вперше за ініціативи працівників Новоселицької міської ради відбувся й конкурс дитячого малюнку «Творчість Т. Г. Шевченка очима дітей». На цьому конкурсі свої роботи презентували учні Новоселицької художньої школи. Темою конкурсних робіт стала творчість Великого Кобзаря, героїчне минуле України, краса рідного краю.