Концерт учнів народного відділу Прутського ТМО

1_9Нещодавно у Новоселицькій музичній школі імені М. Мозгового радо приймали учнів народного відділу Прутського територіального методичного обєднання. Викладачі народного відділу методичного об’єднання Олександр Демчучин, Адріан Ністрян (Подвірненська школа мистецтв), Іван Русу (Герцаївська музична школа ім. Ч. Порумбеску ), Федір Якобуца (Горбівська музична школа), Олександр Ністрян (Костичанівська музична школа), Ірина Дорошкевич, Наталія Данілова (Новоселицька музична школа ім. М. Мозгового) підготували сольні та ансамблеві виступи учнів.

Творча лабораторія викладачів фортепіанних відділів

1_6На базі Новоселицької музичної школи ім. М. Мозгового відбулася творча лабораторія викладачів фортепіанних відділів Прутського територіального методичного об’єднання на тему: "Творчо-пошукова діяльність викладача та учня в роботі над удосконаленням виконавчої майстерності". Власні творчі доробки та педагогічні знахідки презентували викладачі-методисти та старші викладачі. Усі виступи супроводжувалися ілюстративною грою учнів.

Засідання вокально-теоретичного відділу Прутського ТМО

1_6

Нещодавно на базі Новоселицької музичної школи ім. М. Мозгового відбулося засідання Прутського територіального методичного обєднання вокально-теоретичного відділу. Викладачі територіального методичного обєднання на високому рівні провели майстер-класи, продемонстрували відео відкритих уроків з предметів «Сольфеджіо», «Вокальний спів», «Бесіди про мистецтво», «Музична література».

Українська фортепіанна музика в часі і просторі

        1 1Днями в приміщенні Новоселицької музичної школи імені М.Мозгового відбувся концерт «Українська фортепіанна музика в часі і просторі» за участі учнів фортепіанних відділів Прутського територіального методичного об’єднання.

Українська музика в своїй багатогранності звучить не лише в Україні , а й далеко за її межами. Вона продовжує розвиватись в народному та професійному прояві. В рамках концерту звучали твори українських композиторів-класиків ХІХ-ХХ століття та сучасних українських композиторів. В концертній програмі твори виконували солісти-інструменталісти, фортепіанні дуети, а юні піаністи виступили в ролі концертмейстерів.

Загалом в творчому заході взяли участь вихованці Новоселицької музичної школи імені М.Мозгового», Герцаївської музичної школи імені Чепріана Порумбеску, Подвірненської школи мистецтв, Горбівської музичної школи, Костичанівської музичної школи.

Наприкінці заходу батьки юних виконавців звернулися до викладачів та подякували за неоціненну працю, підтримку та розвиток творчих здібностей учнів.

Поринувши у подорож простором української фортепіанної музики всі причетні до імпрези вкотре сповнились почуттям любові до української культури і гордістю, що кожен з нас УКРАЇНЕЦЬ.

Майстер-клас із розпису на склі

1_5

З нагоди 567-ї річниці від дня першої письмової згадки про славну Новоселицю за підтримки Новоселицької міської ради і ГО "Український Народний Дім" викладачі Новоселицької художньої школи провели майстер-клас із розпису на склі. З технікою нанесення зображення на скло мали можливість ознайомитися всі охочі. Це - один з найдавніших українських народних промислів.