Креативне письмо та створення відеопоезії

АНОНС 

creat Вже встигли засумувати за нашими майстерками?! Тоді ось вам цікава та насичена зустріч з професіоналами. 11 червня о 12:00 радо запрошуємо всіх охочих до Буковинського центру культури і мистецтва на майстер-клас «Креативне письмо та створення відеопоезії». З 12:00 до 15:00 - зустріч з магістранткою філологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, поеткою Мариною Горбатюк.

Чим займатимемося?

- Вправами, що допоможуть краще відчути мову;

- іграми в асоціації;

- блекаут-поезією;

- експериментами з формою та змістом;

- створенням свого поетичного твору.

А після поживної перерви, о 15:00 ви зустрінетесь з відеомейкером з Одеси Дмитром Заблоцьким, який навчить:

- бачити дію покадрово;

- працювати над створенням ідеї та втіленням образу;

- поділиться секретами цікавої та неформальної зйомки.

З такими навичками ви на місці зможете зробити власне відео на раніше створену поезію.

Детальніше...

У Центрі відбувся показ стрічки «Спадок нації»

1_4Вишиванка як духовна спадщина українського народу, історії людей та вишиванок їхніх бабусь, збереження творінь наших талановитих предків… За всіма цими сюжетними лініями спостерігали глядачі під час показу документальної стрічки Олександра Ткачука «Спадок нації». 18 травня, саме у Всесвітній день вишиванки, команда кіновідділу Центру разом з сценаристкою, авторкою ідеї, співзасновницею Дня вишиванки Лесею Воронюк представили фільм, створений у 2016 році. Направду ця стрічка з року в рік стає все більш актуальною.

Детальніше...

СПАДОК НАЦІЇ

spad

АНОНС 

Відзначаймо Всесвітній день вишиванки разом! Кіновідділ при Буковинському центрі культури та мистецтва запрошує всіх охочих на перегляд документальної стрічки «Спадок нації» (режисер - Олександр Ткачук). Презентує фільм авторка ідеї та сценаристка Леся Воронюк. 

Чекаємо на вас 18 травня о 19:00 за адресою: вул. Й. Главки, 1-а. Вхід вільний.

Артгаївка у нашому Центрі

1_126 травня на подвір‘ї Буковинського центру культури і мистецтва зібралася гарна компанія для того, щоб дати старому «Запорожцю» друге життя. На колеса ми його не поставили, але зробили яскравим. До створення такого артоб’єкту долучилися всі - від професійних художників, до наймолодших відвідувачів Центру. На імпровізованій сцені звучали пісні під гітару у виконанні Катерини Калугіної. Всі присутні мали змогу оглянути виставку фотокартин творчого об‘єднання «СОМ» - музиканта Володимира Альберті та художниці, режисерки Олександри Акімової.

Детальніше...

АРТГАЇВКА З ЗАПОРОЖЦЕМ

gay

АНОНС 

Друзі/подруги! Запрошуємо вас 6 травня о 12:00 в Буковинський центр культури і мистецтва (вул. Й. Главки, 1-А) на прекрасну подію «Артгаївка з запорожцем». Толока|Кіно|Доміно. Всіх, хто бажає доєднається до співтворення творчого простору за допомогою фарб запрошуємо:

-         ми перетворимо старий автомобіль на арт-об‘єкт;

-         послухаємо музику;

-         побачимо виставку робіт молодих художників @somnivni;

-         переглянемо мультфільм «Історія кохання» (люб‘язно наданий Довженко-центром).

Беріть з собою перекус для себе і для друга, каримат або плед і гайда на артгаївку! Вхід вільний, але, звісно, донатимо на ЗСУ!

Реєстрація:

АРТГАЇВКА З ЗАПОРОЖЦЕМ толока_кіно_доміно (google.com)