У долі своя весна

DSC 0785«У долі своя весна», - під такою назвою 1 березня у будинку культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців відбувся звітний концерт творчих колективів закладу. Цей концерт був присвячений 70-ти річчю від дня  народження Героя України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, композитора Володимира Івасюка. У рамках концерту відбулося вручення заохочувальної стипендії ім. В. Івасюка кращим учням шкіл естетичного виховання м. Чернівців за рахунок власно зароблених коштів будинку культури.

Привітали цьогорічних стипендіатів начальник управління культури Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко, директор Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Лазарук. Вже традиційно, подарунки від видавничого дому «Букрек» (директор - Дарина Максимець) вручила представник видавництва Олена Сахаджан.

У Чернівцях відкривається унікальна ювілейна виставка, присвячена мікрорайону Рогізна

50951889 2187664854619031 4796579159314792448 nАНОНС

14 лютого у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї (вул.О.Кобилянської, 28) відкриється виставка «Рогізна 500: від минулого до сучасності».

Початок заходу – об 11.00.

Як зазначає співорганізатор виставки, викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки і дослідник історії Рогізни Микола Семенюк, подія направду унікальна і вартує того, аби її відвідати. Виставка приурочена 500-літтю з часу першої письмової згадки про поселення у Рогізні.

БАРВИ РІДНОЇ ДОМІВКИ

ясики сервета дорна

Так назвала свою персональну виставку журналістка і майстриня вишивки Олена Чайка.

Експозиція, розгорнута в Чернівецькому художньому музеї, - своєрідний проміжний підсумок багаторічної діяльності пані Олени в царині вишивки, що з дитинства стала незрадливим захопленням, і журналістики, тісно пов’язаної з висвітленням проблем і напрямів народного мистецтва, його яскравих постатей.

Зимовий блюз

61 грудня у будинку культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців з успіхом виступив гурт Plum JAM (художній керівник - Кирило Маслюченко).

Захід під назвою «Зимовий блюз» став справжнім подарунком для любителів блюзової музики. Незважаючи на те, що колектив створений у такому складі лише півроку тому, музиканти підготували повноцінну програму на два відділення.

Перемога вихованки з «Автографу»

q12Вихованка комунальної бюджетної установи «Будинок культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців Євгенія Заболотна здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Таланти осені» - 2018, що проходив у м. Києві.

Учасниця вокального гуртка «Автограф», яким керує заслужена артистка України Марія Лобурак, посіла І призове місце у своїй віковій категорії в жанрі «Естрадний вокал». Вітаємо з перемогою!