Енергетикою невʼянучих барв

               1 1Уміти помічати навколо себе красу і відчувати гармонію з навколишнім світом навіть у такі найскладніші для рідної землі часи — це справжній лік для душі. У цьому переконалися працівники Дністровської ГАЕС, відвідавши наприкінці тижня персональну виставку знаної новодністровської художниці Ганни Рутковецької.

Народилася вона у с. Жван, що на Вінниччині, закінчила Хмельницьке педагогічне училище. Свою трудову діяльність на будівництві Дністровської ГЕС розпочала в 1978 році вихователем дитячого садочка «Колосок». 3 1988 року стала художником-оформлювачем та завідувачкою гуртожитком «Б». 3 2007 по 2019 роки працювала вчителем-реабілітологом із дітками-інвалідами в нашому міському територіальному центрі. Весь цей час Ганна Петрівна не покидала своє захоплення – малювання. Власну творчість і натхнення вона несла людям: була учасницею міських, районних, обласних та всеукраїнських виставок – не тільки у рідному Новодністровську, а й у Мурованих Курилівцях, Чернівцях, Вінниці, Києві.

— Картини, а це 113 робіт, представлені у мистецькій залі місцевого історичного музею, вражали, захоплювали, мотивували і навіть зцілювали зболені війною душі, — зізналася Інна Гончар, котра залишила щирий запис на згадку від імені колективу у книзі відгуків:

«Калинове гроно» - для ЗСУ

        1 12 грудня, незважаючи на холод і мряку, біля міського ринку Дністровської ГАЕС відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Головна мета заходу – збір коштів на потреби наших воїнів.

Народному аматорському хору «Калина» Новодністровського будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний» під керівництвом Антоніни Камбур та під акомпанемент Михайла Рожка впродовж концерту вдалося зібрати чималу суму (27 000 грн.).
Ведучі свята - Людмила Якубенко та Наталія Сивак. Глядачів неймовірними піснями вражали солістки Анна Лутчак і Наталія Глушко, а своїм професіоналізмом забезпечив якісну звукорежисуру Віктор Паламарчук.
Хвилина мовчання…. Мить, коли завмирає вся музика, коли кожен перехожий зупиняється, аби віддати шану загиблим героям. У миготінні поминальної свічі звучали імена загиблих новодністровців і тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Все буде Україна!

img3022З днем Конституції України вас вітають працівники культури Новодністровської міської ради.

Вишиванка-оберіг українського народу

Soularmor2Із Всесвітнім днем вишиванки вас вітають працівники відділу культури Новодністровської міської ради.

Працівники культури Новодністровська на волонтерському фронті

Novodn«Усе для наших людей та Перемоги», - саме під таким девізом у непростих умовах продовжують діяти працівники культури м.Новодністровськ. Свої волонтерські будні вони презентують у невеличкому відеозвіті.