Онлайн-захід до дня Конституції України

img88Щороку 28 червня уся країна відзначає день Конституції України. У цей день, 24 роки тому українці отримали свій найважливіший і головний документ - Конституцію.

Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства, головний оберіг державності, демократії та Соборності України. Конституція України – це основний Закон держави, що гарантує права та свободи громадян.

З цим важливим державним святом усіх привітали працівники та учасники аматорських колективів БНТД с. Зелена Кельменецького району, підготувавши онлайн-захід «З днем Конституції України».

Чергові перемоги вихованців Кельменецької музичної школи ім.М.Ткача

23.Олександра Слободян 4Юні вихованці Кельменецької музичної школи імені М. Ткача вкотре взяли участь у дистанційних міжнародних, всеукраїнських конкурсах та отримали призові місця.

На І Міжнародному дистанційному конкурс у місті Одеса диплом лауреата І ступеня здобув Ілля Москалюк, учень 3 класу (баян), викладач - Едуард Москалюк. Сертифікат учасника отримавАртур Базелюк, учень 6 класу, старший викладач - Алла Коржос.

Участь у І Міжнародному дистанційному конкурсі "Мистецтво без обмежень" для учнів та студентів закладів мистецької освіти (Пісочинська школа мистецтв "Арт Нова", Харківська область) взяв Андрій Кучейник, учень 5 класу (акордеон), викладач - Інна Рошко. Юний музикант виборов диплом ІІ ступеня.

Я люблю вишиванку

23Всесвітній день вишиванки-свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язаним до жодного державного чи релігійного.

У цей день кожен охочий може вдягти вишиванку, адже вона - могутній символ благополуччя у родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

День вишиванки на Кельменеччині

DSC 9003Сьогодні - Всесвітній день вишиванки. Кожного року на Кельменеччині масштабно відзначали цей день. Нажаль цього року обставини змінили хід подій. Тому працівники Кельменецького РБНТД створили ролик, в якому демонструють архівні фото та відео днів вишиванки минулих років.

Працівники культури району підтримали ідею цьогорічного Дня вишиванки як Дня родоводу. У ролику міститься низка світлин родин у вишиванках, а також родове дерево самої вишиванки. Катерина Гура продекламувала вірш свого дідуся Богдана Гури «Монолог вишиванки», голос за кадром - Христини Біла. Вона написала та відтворила історії про те, яку роль в українських сім’ях відіграє вишиванка. Олександр Кущ та Алефтина Лупушору допомогли змонтувати відео.

Чергові перемоги юних музикантів Кельменеччини

1 6Травень став для учнів Кельменецької музичної школи ім. М.Ткача місяцем перемог на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, які цього року відбувалися у дистанційному форматі. Викладачі музичної школи зуміли забезпечити спілкування з учнями та проведення уроків у онлайн-режимі, організувати дистанційну форму навчання та підготувати своїх вихованців до участі в онлайн-концертах і конкурсах.

На Міжнародному дистанційному онлайн-конкурсі GOLDEUROPE - WORLDSTARS 2020, який відбувся у Празі за підтримки Міністерства культури Чехії лауреатом І премії стала Олександра Грицик, учениця 6-го класу (фортепіано). Лауреат ІІ премії - Артур Базелюк, учень 6-го класу (фортепіано), керівник – старший викладач Алла Коржос.