Урочистості до Дня захисників і захисниць України у Сторожинці

img11В історії нашої держави є чимало подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисників і захисниць України. Всі ці свята пов’язані з історією розвитку української державності. Покрова Пресвятої Богородиці є одним із шанованих свят в Україні. Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами.

Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів. В цей день ми вшановуємо мужність і героїзм наших захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу.

Привітали людей похилого віку

244114122 1198261020652539 8090042634426938570 n1 жовтня в Україні відзначають день людей похилого віку та день ветерана. Турбота про людей похилого віку – справа усього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити, але при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ці люди пронесли через усе своє життя.

1 жовтня в залі засідань Сторожинцької міської ради відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана та 35-ти річчя від дня створення клубу «Неспокійні серця» Сторожинецького будинку національних культур. Сторожинецька міська рада спільно з ДКП «Міські ринки» дарували продуктові набори людям похилого віку, які проживають в стаціонарному відділені Сторожинецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сторожинецької міської ради.

Чергова атестація у Сторожинці

1 328 вересня у Сторожинецькому будинку національних культур відбулася чергова атестація народних та зразкових аматорських колективів закладів культури Сторожинецької міської ради.

Атестацію проводили з метою активізації творчої діяльності по збереженню, розвитку і популяризації національної культури, організації дозвілля населення, удосконалення виконавської майстерності, оновлення репертуару високохудожніми творами, програмами та постановками. Члени обласної атестаційної комісії відзначили високу професійну підготовку усіх колективів.

Святковий концерт у Сторожинці

20210924 14010124 вересня у Сторожинецькому будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди відзначення 17-ї річниці Сторожинецького фахового коледжу "Україна". На заході були присутні керівники апарату Сторожинецької міської ради, керівництво фахового коледжута, представники з Республіки Молдова, які підписали меморандум про співпрацю зі Сторожинецьким фаховим коледжем "Україна".

У святковому концерті взяли участь художні аматорські колективи Сторожинецької громади, Сторожинецької музичної школи. Усіх присутніх потішили своїм яскравим виступом народні артисти України - Оксана Савчук та Іван Кавацюк - дует «Писанка Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка.

У Сторожинці відзначили день пам’яті захисників України

240613541 1175231542955487 6997969457639236875 nДень пам’яті захисників України — пам’ятний день у нашій сучасній історії. Цей день приурочений захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата приурочена до дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року. 27 серпня 2021 року біля Меморіалу пам’яті загиблим учасникам АТО у Сторожинці відбулися урочисті заходи та покладання квітів.