Новини

Океан квітів та щирих вітань Вікторії Китайгородській

logo 1Якби порівняти кожен рік життя із квіткою, то у Вікторії Андріївни Китайгородської – пишний та розмаїтий букет. Рясно замаяний і складений зі світлою любовʼю до людей та світу. Саме сьогодні, 5 квітня, майстриня народного ткацтва, лауреатка обласної премії імені Георгія Гараса, берегиня народних традицій і справжня українка – Вікторія Китайгородська – зустрічає свій славний 85-літній ювілей.

Ми адресуємо ювілярці щонайщиріші вітання і бажаємо, аби життя було – як тканий килим: барвисте, квітуче і багате на душевні моменти.

Для нас – радість і велика честь, що маємо приємні нагоди спілкування з Вами, адже пізнання килимарських традицій Бессарабії – то правдивий скарб нашої етнології.

Найновіше дослідження Альони Беженар, вміщене у рубриці «Традиційна культура», «Виткана доля Вікторії Китайгородської» - має намір відкрити нашому читачеві унікальний світ мисткині, де народна традиція квітне у своєму правдивому самобутньому вияві.

Бажаємо, Вікторіє Андріївно, щоби Господь дарував Вам багато років життя і радість від рідних Вашому серцю людей. Многая літ! 

Зі щирим шануванням - колектив учбово-методичного центру культури Буковини