Волонтерський центр «Янголятко» продовжує свою благодійну діяльність

IMG 20200402 155205Нині, коли виникли складні часи, пов’язані з епідемію коронавірусу в нашій державі, працівники Заставнівського районного палацу культури не тільки виконують свої професійні обов’язки дистанційно, але й долучаються разом з волонтерами до боротьби з цією недугою. Нині волонтерський центр «Янголятко» Заставнівського РПК продовжує свою благодійну діяльність та шиє захисні маски.

Протягом 14 календарних днів пошито 2500 масок, які отримали працівники місцевих установ та організацій міста. На прохання маски також отримали кардіологічний центр м.Чернівців, Чернівецька дитяча міська поліклініка, Чернівецький діагностичний центр, військовослужбовці для навчального процесу на полігоні.

3 квітня територіальний центр Заставнівської РДА отримав 200 масок для будинку одиноких пристарілих людей «Наш дім», який знаходиться в селі Малий Кучурів Заставнівського району. Усі небайдужі люди задля безпеки особистого здоров’я отримують маски і в нашому храмі мистецтва (палаці культури). Залишайтеся вдома і будьте здорові!