У Заставні розпочав роботу волонтерський центр

IMG 20200321 191733Невже, щоб врятувати людям життя, ми не нашиємо масок? Таке запитання поставили перед собою мешканці Заставни та без вагань взялися до роботи. У Заставнівському районному палаці культури відкрився волонтерський центр з пошиття захисних масок для краян, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу.

До благодійної акції долучилися приватний підприємець Ігор Сивирин з дружиною Валентиною, які подбали про тканину, нитки, гумки та голки. Методист Заставніського РПК Олександр Дубовиченко знайшов ескізи та виготовив лекала, а також веселі принти для дитячих та дорослих масок. Без вагань приступили до роботи працівники палацу культури на чолі з костюмером Антоніною Дубовиченко.

До благородної справи долучилися батьки вихованців дитячої хореографічної студії «Пролісок» Ольга Шендеровська, Тетяна Хлистун з чоловіком, майстриня художньої вишивки Надія Остапченко з чоловіком, Олександр Панзига, куратор інформаційного сайту «Заставна сьогодні». Не залишились осторонь й церковні служителі. Краяни надають у тимчасове користування власні швейні машинки, приносять тканину, а хто в змозі, той допомагає фінансово. Шукаючи на сайтах нагально потрібних нам гумок, чули у відповідь, що склади порожні, але приємною звісткою було те, що увечері зателефонували та сповістили, що знайшли для нас 400 метрів гумки, а вже вранці вислали нам. Місцеві жителі щиро дякують директору Заставнівського РПК Ользі Цимбалюк, за надання приміщення палацу культури для роботи волонтерського центру «Янголятко». Робота направду «кипить».

Будьте здорові! Залишайтеся вдома!