Виробнича нарада у Заставні

IMG 204411 грудня у методичному кабінеті Заставнівського районного палацу культури відбулася чергова виробнича нарада працівників культури. Начальник відділу культури Заставнівської районної державної адміністрації Василь Барабащук у своєму виступі наголосив на важливості галузі культури у нашому суспільстві, проблемні питання, які потребують пильної уваги та допомоги, адже виникла загроза ліквідації палацу культури та звільнення працівників.

 

До виступу долучилися директор Заставнівського РПК Ольга Цимбалюк та головний спеціаліст відділу культури, голова районної профспілкової організації працівників культури, заслужений працівник культури України Лідія Гайдей.

Присутні обговорили теми: «Завдання та вимоги до звітності за 2019 рік про діяльність клубних закладів», «Підготовка та організаційні питання щодо проведення районного огляду-конкурсу щедрівок та маланок у 2020 році «Коляда і Маланка ідуть, всім радість несуть».

Під час наради відбулася зустріч з представником районного управління АТ «Ощадбанк», який розповів присутнім про послуги та продукти банку, систему «Ощад 24/7» всі його особливості та переваги програми.