«Конституція – оберіг народу»

IMG 4212У сесійній залі Заставнівської районної державної адміністрації 26 червня відбулися урочистості «Конституція – оберіг народу» з нагоди 23-ої-річниці прийняття парламентом Основного Закону - Конституції України,яка утвердила реальність української національної державності.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання пом’янули пам'ять героїв Небесної Сотні, тих, хто поліг в зоні АТО, та всіх тих, хто поклав життя заради захисту української держави.

Поряд із державним святом Днем Конституції своє професійне свято відзначають державні службовці. А майбутнє України - наша юнь, молодь - відзначає Міжнародний день молоді. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, вона вірить у свій народ, який матиме гідне життя та світлу долю. З дозволу присутніх в залі ведуча запросила   нашу працьовиту українську молодь покласти квіти з нагоди 23-ої – річниці Конституції України до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Васильович Кітар та перший заступник голови РДА Василь Миколайович Молдован, які щиро привітали всіх присутніх з «наймолодшим» святом сучасної України, Основним Законом нашої держави - Днем Конституції України, а також нагородили грамотами, подяками обласної та районної державних адміністрацій кращих державних службовців та кращих працівників району. Керівники району побажали всім здоров'я, щастя, процвітання та зазначили, що головним обов'язком кожного державного службовця є виконання основного завдання держави - працювати на благо та процвітання свого народу.

З гарними червневими святами присутніх на урочистостях всіх в залі привітали молоді аматори Заставнівщини Марія Пазюк, випускниця 2019 року ЗЗСО I-III ст., солістка - вокалістка РПК, Ілля Гаврилецький, учень ВПТУ№24, Анічка Довга, аматор ЦК с. Чуньків та Богдана Пастеркевич, учениця ВПТУ№24.