Ви перемогли – ми будемо пам’ятати

IMG 07489 травня біля пам’ятника Воїнам-визволителям у Заставні відбулися урочистості «Ви перемогли – ми будемо пам’ятати», присвячені 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. В урочистостях взяли участь керівники району і міста, представники організацій, учнівська молодь та усі небайдужі.

Захід розпочався театралізованою композицією на пісню «Вальс фронтової сестри». Слова вдячності ветеранам лунали від голови Заставнівської районної державної адміністрації Юрія Кітаря, міського голови Василя Радиша.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих визволителів, після чого відбулася церемонія покладання гірлянди Слави та живих квітів до підніжжя обеліска. Слова вдячності та вітання для дорогих ветеранів та усіх присутніх прозвучали від підростаючого покоління - вихованців хореографічної студії «Пролісок» Заставнівського РПК. На їхню адресу прозвучали вітання ветерана війни Івана Данилюка, якому виповнюється 95 років. На жаль у Заставні залишилися усього три ветерани Другої Світової війни, а один з них не зміг прийти на свято через стан здоров’я. Учасники та гості уважно слухали виступ допризовника, майбутнього захисника України, учня Заставнівської ЗЗСО I-III ступенів Сергія Мігалескула.

Своїми патріотичними, чуттєвими виступами присутніх вразили хорова група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Веселка» (керівник - Юрій Марусяк), чоловічий дует у складі Василя Барабащука та Сергія Статуєва, які виконали попурі пісень на військову тематику.