З неба в буковинський край їде Святий Миколай

IMG 7535У день Святого Миколая в Заставнівському районному палаці культури відбулась 23-тя дитяча благодійна акція «З неба в буковинський край їде Святий Миколай». Свято розпочали учасники зразкового аматорського театру юного глядача «Мандрівник» (керівник – заслужений працівник культури України Лідія Гайдей) та молодша група хореографічної студії «Пролісок». Пісню «Алілуя» виконала методист Заставнівського РПК Олександра Воробйова, керівник - Ольга Цимбалюк.

Гостей свята привітала Олена Гольцова, голова Заставнівської районної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» та побажала дітям здоров’я, успіхів у навчанні, а дорослим – втіхи від своїх малюків, миру в домівках та в Україні.

У благодійній акції взяли участь 160 вихованців шкільних, дошкільних установ, музичної школи та аматори палацу культури, які перетворили захід на феєричний концерт. Слова вдячності лунали від дирекції районного палацу культури за придбання солодких гостинців для наших талановитих учасників. Їх адресували постійному спонсору - спортивно-оздоровчому тенісному клубу «Заставна» (керівник - Михайло Богуцький).

Наприкінці концерту Святий Миколай подякував всім за добрі справи, побажав присутнім щастя, миру та любові. Діткам, які співали і танцювали на святковій сцені він роздав гостинці. Хочеться подякувати усім небайдужим людям, які не шкодуючи власного часу, змогли виділити декілька годин на добру справу та зробити благодійні внески. Зібрані кошти будуть передані дітям, які потребують фінансової допомоги на лікування.