Святий Миколай, ми твої діти, діти України

IMG 20181213 131950«Святий Миколай, ми твої діти, діти України», - під такою назвою 13 грудня методисти Заставніського районного палацу культури І. Маліцька та О. Воробйова провели захід, який включав у себе арт-годину та вікторину.

Організатори заходу ставили за мету розкрити образ Святого Миколая, розповісти дітям про добрі справи цієї людини, виховати любов до ближнього, вчити бути слухняними і добрими, сприяти розвитку творчих здібностей у підростаючого покоління, викликати бажання берегти свою національну культуру та залучати дітей до духовних надбань нашого народу.

Протягом заходу діти декламували вірші, розказували легенди, співали пісні, присвячені Святому Миколаю. Ведучі розповіли про цікаві факти з історії цього свята. Згодом розпочалася творча робота над виготовленням новорічних іграшок з саморобного фарфору. Юні майстри та майстрині із задоволенням працювали над дизайном майбутньої іграшки, обираючи найбільш яскраві кольори. У дівчаток і хлопчиків вийшли однаково красиві іграшки, адже діти вклали усю свою творчу фантазію. В кінці свята юні учасники отримали лист-відповідь від Святого Миколая.