Почуй себе у цьому світі

IMG 721528 листопада у Заставнівському районному палаці культури відбулася святкова зустріч «Почуй себе у цьому світі» з нагоди 10-ї річниці діяльності Заставнівської районної організації «Союзу організацій інвалідів України».

У вітальні «Ліра» зібралися обдаровані люди з обмеженими можливостями, щоб побути разом, щоб поділитися теплом і щирістю своїх душ, щоб низько вклонитися та подякувати за відкрите серце і талант, які вони отримали від Бога.

На цю зустріч також завітали перший заступник голови Заставнівської РДА Василь Молдаван, директор територіального центру, заслужений працівник соціальної сфери України Лілія Семенюк, заступник головного лікаря району Василь Олексюк, начальник фінансового управління Катерина Пиліховська, в.о. начальника соціального захисту населення Галина Альошкіна, начальник відділу «Заставнівське бюро правової допомоги» Василь Данищук, голова обласного відділення Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Микола Рожко та представники організації інвалідів Сторожинецького району. Під час зустрічі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО, героїв Небесної Сотні та членів організації, які відійшли у вічність.

Усі присутні переглянули чудову виставку вишитих, в’язаних, глиняних, паперових виробів та картин. Ювілейний торт подарувала майстриня-кондитер Домка Гнатюк. Почесне право запалити свічки на торті було надано золотому призеру Всеукраїнських спартакіад Івану Звоздецькому, чемпіонці України з їзди на візку Вірі Соколовій та переможцю обласних змагань Івану Штефюку.

Для людей з обмеженими фізичними можливостями звучали пісні у виконанні начальника відділу культури Заставнівської РДА Василя Барабащука, завідувача клубу села Чорний Потік Івана Гавриліци, аматорки Заставнівського РПК Ольги Сливки (керівник – Сергій Статуєв) та вихованки музичної школи Марії Пазюк (керівник – Світлана Кучерява).

У залі панувала тепла та задушевна атмосфера. Направду чудово, коли люди з добрими серцями об’єднуються і разом, підтримуючи один одного мудрістю та любов’ю, долають усі життєві перешкоди.