Працівників культури та майстрів народного мистецтва вітали з професійним святом

IMG 70109 листопада у сесійній залі Заставнівської РДА відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Щорічно це свято відзначається в нашій державі водночас з Днем української писемності та мови. Це символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.

Перший заступник голови Заставнівської РДА Василь Молдован привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва з їхнім професійним святом. Посадовець наголосив, що саме вони стоять на сторожі культурних здобутків і традицій. Подякував за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують своє мистецтво. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури та з нагоди професійного свята кращих працівників культури відзначили почесними грамотами.

Шановних та дорогих колег з нагоди професійного свята вітали начальник відділу культури Заставнівської РДА Василь Барабащук та голова профкому працівників культури, заслужений працівник культури України

Лідія Гайдей.

Своїми виступами присутніх потішили Ольга Сливка (керівник - Сергій Статуєв), Христина Воронюк (керівник – Марія Ємчук), Ілона Задвірна та Роман Мельник (керівник - Петро Губиліт). Власні вірші декламувала Любов Настащук.