Театр – це життя і праця

Театр – це життя і працяПрацівники методичного кабінету Заставнівського районного палацу культури провели семінар-навчання для керівників театральних колективів на тему: «Роль мізансцени у здійсненні постановки тої чи іншої п’єси».

 Цей захід був організований з метоюпідвищення та удосконалення професійного рівня керівників аматорських театральних колективів, активізації їхньої творчої діяльності, покращення підбору репертуару, подальшого розвитку аматорського театрального мистецтва у районі.

 Про розвиток театрального жанру на Заставнівщині розповіла директор РПК Ольга Цимбалюк. На базі зразкового аматорського театру юного глядача «Мандрівник» режисер Заставнівського РПК, заслужений працівник культури України Лідія Гайдей продела теоретичні та практичні заняття з мізансценування, декорації, музичного оформлення вистав. Учасники семінару переглянули п’єсу - казку Всеволода Нестайко «Ковалі щастя або новорічний детектив» у виконанні учасників театру «Мандрівник».

 У своєму вітальному слові Ольга Цимбалюк наголосила на важливості драматичного мистецтва у розбудові держави та формуванні нації, подякувала театралам за їхню натхненну працю. На завершення учасники аматорських колективів району потішили присутніх піснями, гумористичними мініатюрами та хореографічними композиціями.