Колядували у Заставні

Колядували у ЗаставніУ дні Різдвяних свят у Заставні містяни зібралися біля головної ялинки. Настоятелі Свято-Миколаївської церкви і Різдва Пресвятої Богородиці - отці Дмитро і Олександр, усім заставнівчанам і гостям міста побажали безмежного людського щастя, міцного здоров’я, добробуту та миру.

Усіх присутніх із Різдвом Христовим щиро й від душі здоровив Заставнівський міський голова Василь Радиш. Гарні колядки для присутніх виконали щедрувальна група Заставнівського районного палацу культури, хор Заставнівської музичної школи, хори Свято-Миколаївської церкви і Різдва Пресвятої Богородиці та місцевий квартет.

 Найменші заставнівчани, учасники зразкового дитячого театру юного глядача «Мандрівник», щиро й від душі засівали, бажаючи газдам достатку і гарної долі у Новому, 2018 році. Бажаючі могли переглянути й яскраві відеокліпи з гарними колядками, які демонстрував кінотеатр «Мир». Того святкового вечора гурти дітей та дорослих йшли від оселі до оселі, прославляючи народження Божого Дитяти.