Звітний концерт у Веренчанці

 

У неділю, 10 березня, у Центрі дозвілля села Веренчанка відбувся звітний концертВеренчанка колективів художньої самодіяльності закладу «Родина – основа держави». Учасників і гостей свята привітали голова Заставнівської районної ради Марина Леваніна, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Леонід Гольцов та сільський голова Веренчанки Володимир Бойчук. Минулого року його зусиллями у Центрі дозвілля поміняли вікна, виготовили нове вбрання для сцени, повністю відремонтували підлогу у глядацькій залі. Цього року сільський голова планує зробити автономне електричне опалення у Будинку культури та закупити нові стільці для глядачів.

Захід розпочався вшануванням старожилів села та багатодітних матерів – Дутчак Марії, Янчика Михайла та його дружини Софії, Гулика Григорія з дружиною Олександрою. Всі вони поділилися з односельчанами своїм життєвим досвідом. Так, наприклад, у Марії Дутчак, якій нині 93 роки, - 5 дітей, 12 онуків, 11 правнуків та 1 праправнучок. Усього її родина нараховує 36 чоловік. Такими односельцями можна лише пишатися!

Гарний настрій та приємні емоції подарував глядачам виступ аматорського фольклорного колективу «Кумоньки». Того дня з отриманням почесного звання «народний» їх привітав начальник відділу культури Заставнівської райдержадміністрації Василь Барабащук, який прочитав відповідний наказ управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

Звітний концерт відбувався у Шевченківські дні, тому його концерту вшанували творчість Кобзаря своїми виступами.