«На крилах надій-2017» на Заставнівщині

26 червня у Заставнівському районному палаці культури  відбувся фестиваль-зустріч людей з обмеженими можливостями "На крилах надій" -2017. У залі зібралися особливо обдаровані люди, щоб поділитися теплом і щирістю, щоб низько вклонитися і подякувати за відкрите серце та талант, які вони отримали від Бога. На зустріч були запрошені поважні гості: голова обласної організації інвалідів Микола Рошко, юрист обласної організації інвалідів Володимир Пістрюга, бухгалтер обласної організації інвалідів Ніна Бурштинська, голова Заставнівської РДА  Юрій Кітар, заступник голови РДА Василь Молдаван.

Чудову виставку вишивок, в’язання, глиняних виробів, вишитих та мальованих картин, витворів у техніці пап’є-маше мали змогу побачити усі присутні у залі.

Своїми творчими талантами глядача дивували: прекрасна жінка, добра матуся і мила бабуся Марія Дмитрівна Рябой, жителька села Погорілівка, дружина учасника-інваліда АТО; завідувач  клубу с.Чорний Потік Іван Гавриліца; жителька цього ж села Аня Прокопець; організатор цієї зустрічі, голова ради інвалідів в Заставнівському районі, автор багатьох віршованих творів Ніна Онуфрей.

Щирими оплесками усі присутні зустріли виступ місцевого поета Дмитра Андруховича.

На заході звучали пісні у виконанні Юрія Марусяка - керівника народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Веселка» та дитячого вокального дуету Заставнівського РПК. На завершення зустрічі новостворений ансамбль народних музик «Зорепад», учасниками якого є люди з обмеженими можливостями, подарували композицію «Віночок буковинських пісень».

Народна мудрість стверджує, що світ не без добрих людей.

І важливо, коли люди з добрими серцями об’єднуються та разом, підтримуючи один одного мудрістю та любов’ю, долають усі перешкоди.