«Пам’ятаймо полеглих – шануймо живих»

14 лютого біля пам’ятника «Воїнам - афганцям» у м. Заставна відбувся мітинг – реквієм «Пам’ятаймо полеглих – шануймо живих». Ведучий Сергій Статуєв назвав сумну цифру величезних і неоцінених втрат тієї війни. Афганська війна забрала життя й семи мешканців Заставнівщини.

Більше не побачили рідної домівки, не обняли батьків Степан Лучик з с. Звенячин, Степан Мороз з с. Хрещатик, Тарас Бабич і Михайло Довбня з с. Василів, Ростислав Олієвський з Шубранця, Володимир Петрюк із Ржавинців, Олександр Іванчак з Погорілівки. Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, а до підніжжя пам’ятника поклали квіти. Випускники Заставнівської гімназії, майбутні захисники Вітчизни віддали честь і шану загиблим воїнам та запалили свічу пам’яті.

Зі словами вдячності звернувся перший заступник голови Заставнівської райдержадміністрації Василь Молдован, який вручив грамоти ветеранам – афганцям. У пам'ять про загиблих пролунала пісня «Журавка» у виконанні учасників народного аматорського театру фольклору і етнографії «Оберіг» Заставнівського РПК. Мітинг-реквієм завершився виконанням Державного Гімну України.