Акція «Милосердя» відбулася у Заставні

21 листопада у Заставнівському районному палаці культури відбулася акція «Милосердя» та урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Перед початком акції присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять справжніх патріотів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.

В акції взяли участь перший заступник голови Заставнівської РДА Василь Молдован, начальник фінуправління Заставнівської РДА Катерина Пеліховська, в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Галина Альошкіна, начальник управління пенсійного фонду в Заставнівському районі Віктор Стасюк. До цієї благородної справи також активно долучилися керівники установ, організацій міста, представники органів самоврядування, приватні підприємці та усі небайдужі люди, які ніколи не проходять повз чужу біду та горе. Беззахисним людям старшого віку, багатодітним сім’ям, дітям-інвалідам надали продуктові набори. Директор Заставнівського територіального центру соціального обслуговування Лілія Семенюк оголосила остаточні результати: готівкою було зібрано 25000 грн., а по перерахунку - 46887 грн. Ці кошти будуть передані людям похилого віку та хворим дітям.