Семінар-практикум на Заставнівщині

На базі будинку культури села Добринівці відбувся районний семінар-практикум працівників культури Заставнівщини на тему: «Організація дозвілля дітей та підлітків формами клубної роботи».

Учасників гостинно зустріли сільський голова Валерій Лаврін, директор місцевого будинку культури Василь Гаврилиця, бібліотекар Світлана Гаврилиця та аматори фольклорного колективу «Мереживо». Присутні мали змогу переглянути дитячу виставку «Дари осені» та ознайомитися з роботою будинку культури.

Відкрила семінар директор Заставнівського районного палацу культури Ольга Цимбалюк. Про перспективи розвитку культури на селі розповів Валерій Лаврін. Тему співпраці будинку культури, бібліотеки з навчально-виховним комплексом висвітлив завуч Василь Кирилюк, який наприкінці свого виступу подякував працівникам культури за таку творчу співпрацю.

У роботі семінару взяли участь працівники кабінету методики удосконалення клубної діяльності УМЦКБ: Зірка Кудрик розкрила тему «Сучасні форми клубної роботи з дітьми та підлітками», Нелла Труфін виступила з темою: «Організація дозвілля дітей, підлітків та молоді з досвіду роботи клубних закладів Герцаївського, Новоселицького, Хотинського районів та м. Чернівців». Під час семінару учасники переглянули презентацію фольклорного колективу «Мереживо» та дитячої студії «Гонористі щебетушки». На завершення відбувся показовий масовий захід «Вінок Україні сплітаєм від дітей добринівської землі».

Директор Заставнівської ЦБС Леся Стасюк висловила побажання й надалі впроваджувати таку форму роботи разом з клубними та бібліотечними працівниками району.

За вдало організований та проведений семінар працівникам культури села Добринівці щиро дякував начальник відділу культури Заставнівської РДА Василь Барабащук та меценат, депутат Заставнівської районної ради Людмила Пацарнюк.