Заставна святкувала День Незалежності

       23 серпня на Центральному майдані міста Заставна відбулися урочистості до дня Державного Прапора України. Під звуки Державного Гімну України жовто-блакитний прапор урочисто підняли голова Заставнівської райдержадміністрації Юрій Кітар разом із дітьми загиблого на Сході України мешканця Заставнівщини Петра Танасійчука – Вадимом та Діаною. До підніжжя пам'ятника Т.Г. Шевченку і пам'ятного знака Небесній Сотні учасники урочистостей поклали вінки та квіти.

А 24 серпня ведучі заходу - Лідія Гайдей і Василь Барабащук щиро привітали учасників та гостей свята з 25-ти річчям Незалежності нашої держави. До присутніх звернулися голова Заставнівської райдержадміністрації Юрій Кітар, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, мер міста Василь Радиш. Побажали миру, злагоди й процвітання Україні наші добрі сусіди – представники делегації з Польщі. Під час святкових заходів був розгорнутий 25-ти метровий прапор України. На його тлі «гетьман Богдан Хмельницький» разом з козаками дали присягу на вірність українському народу. Усіх охочі долучилися до створення «Вінку Миру», в який вплели свою частку очільники району та міста, матері загиблих українських воїнів, гості та члени польської делегації.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, на якому присутніх потішили своїми виступами аматорські колективи та окремі виконавці району. Насамкінець наймолодші заставнівчани випустили в небо жовто-блакитні «Кульки Миру».