«Заставна – місто сонця, зелені, краси»

22 травня у Заставні відбулися урочистості з нагоди 427-ї річниці від дня першої писемної згадки про місто. Програма заходів розпочалася з богослужіння, яке відбулося у Свято-Миколаївській церкві.

На заході були присутні Заставнівський міський голова Василь Радиш, який вручив жителям міста грамоти та подарунки, перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш, перший заступник голови Кіцманської РДА Юрій Косар, польська делегація на чолі з мером міста Орнета Попілем Ірнеушем. Вони підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом між містами Заставна та Орнета.

З днем міста усіх присутніх вітала ведуча – директор Заставнівського РПК Ольга Цимбалюк. Учасники вокального тріо виконали твір заслуженого працівника культури України Федіра Звоздецького «Заставнівські каштани». Програма заходів включала у себе проведення районного огляду-конкурсу танцювальних колективів та солістів-вокалістів. А ввечері у районному палаці культури відбувся благодійний концерт «Святий Миколаю, нам Україну бережи». За сприяння директора кінотеатру «Мрія» Олександра Дриги відбувся показ відеокліпів про Заставну.

У той святковий день викладачі перукарської справи ВПТУ №24 презентували глядачам колекцію зачісок. Присутні мали змогу відвідати  ярмарок-продаж, виставку української вишивки, книг та робіт учнів місцевої художньої школи. Діти брали участь у конкурсі малюнку на асфальті, відбулися й спортивні змагання.