Перемога в Очакові

З 23 червня по 1 липня 2015 року на базі санаторію «Очаків» (м. Очаків Миколаївської області) проводився Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».

До участі у фестивалі були запрошені аматорські театральні колективи із званням «народний» - лауреати обласних та регіональних фестивалів. Тема цьогорічного фестивалю – «Кохання. Сватання. Весілля.», тому вистави, які були представлені до показу задавали відповідний тон.

Буковинський край у м. Очакові презентував народний аматорський театр Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля – переможець обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна» (І місце). Глядачі мали змогу переглянути виставу за однойменною п’єсою молодого буковинського драматурга Віри Маковій «Буна», яка енергетично вплинула на присутніх і викликала шквал позитивних емоцій. Режисер-постановник вистави – заслужений працівник культури України Михайло Ковалюк підняв глибинні теми, вдало втілив режисерський задум, надав змогу розкритися майстерності кожного актора.

Ще одну перемогу на фестивалі здобув Михайло Ковалюк як виконавець у номінації «Гумор» (І місце) серед кращих читців-гумористів сільських, районних та міських закладів культури з різних областей України.

Вітаємо з перемогою і чекаємо на нові звершення!