«НА КРИЛАХ НАДІЙ» НА ВИЖНИЧЧИНІ

 

17 червня 2015 року в приміщенні Вижницького районного будинку народної творчості відбувся щорічний благодійний фестиваль народної творчості для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій». Головна мета фестивалю - сприяння реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва, а також реалізація творчих обдарувань та задоволення духовних потреб інвалідів.

Привітали учасників фестивалю заступник голови Вижницької райдержадміністрації Клавдія Назаренко, завідувач кабінету учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Труфін.

Звертаючись до учасників фестивалю, Клавдія Назаренко зазначила, що допоки живе людина – живе й надія. «Сьогодні тут зібралися люди, які не нарікають на життя, а цінують та насолоджуються кожною його миттю. Цей фестиваль – гімн життю, оптимізму, вірі, надії, любові. Низький уклін вам за те, що ви своєю силою волі вчите бути вдячними Богу за все, що маємо»,- сказала посадовець.

Учасники фестивалю -Оксана Попадюк та Марія Клим (с. Виженка), Іван Шандро (с. Мілієво), Іванна Поляк (с. Лукавці) Василина Малиш та Орися Марчук (смт. Берегомет), Тетяна Гокера (с. Банилів), Назарій Іванчук та Вікторія Новосівська (с. Іспас), Борислав Чечул та Василь Дихтяр (с. Чорногузи), Наталія Ябчинська (с. Мигово) - виступили з музичними композиціями, декламували свої власні вірші та твори відомих поетів, представили на виставці свої творчі роботи.

До концертної програми долучилися учениці Вижницької школи мистецтвЮліана Пилип'юк, Романа Рандюк, Єлизавета Романюк, Раїса Прокопюк під керівництвом Ф.Т.Шпак, які подарували глядачам свої кращі мистецькі номери.

Символічною стала пісня у виконанні Василини Малиш під назвою «Фестивальна», присвячена фестивалю «На крилах надій», де люди з інвалідністю не відчувають своїх фізичних вад, вільно спілкуються та несуть один одному радість.

Усіх учасників фестивалю нагороджено почесними грамотами, а найкращі відстоюватимуть честь району на обласному етапі конкурсу в Чернівцях.

Навзаєм конкурсанти подякували організаторам за приємні миті спілкування та висловили сподівання зустрітися у наступному році обов’язково здоровими, з новими творчими доробками та під мирним українським небом.

Учасників фестивалю пригощали солодощами та смаколиками. А ще усі бажаючі мали змогу виміряти артеріальний тиск та отримати медичну консультацію від працівників районної організації Товариства Червоного Хреста України.