«ЗАПІЗНІЛІ КВІТИ НЕ В`ЯНУТЬ»

«ЗАПІЗНІЛІ КВІТИ НЕ В96;ЯНУТЬ»

Село Мілієве Вижницького району здавна славиться своїми працелюбними й талановитими мешканцями. Це люди, які закохані у рідне село, народне мистецтво, традиції. Саме такою людиною є Василь Васильович Овадюк – працівник культури, поет, який вміє через мистецтво слова поринути у світ духовності й чистоти, віри й надії, любові й добра.

 22 жовтня з нагоди славного 70–літнього ювілею Василя Овадюка, в ошатній залі Міліївської бібліотеки відбувся творчий вечір під красномовною назвою «Запізнілі квіти не в`януть».

 На заході були присутні представники Вижницької РДА, місцева влада, вчителі, поети, працівники культури та учасники аматорських колективів. З теплими відгуками про творчий доробок поета виступили побратими по перу С.Кириляк та Я.Кузик.

 «Василь Васильович вміло поєднує роботу працівника культури з літературною діяльністю»,- такими словами відзначила ювіляра начальник відділу культури Вижницької РДА Наталя Додяк.

«ЗАПІЗНІЛІ КВІТИ НЕ В96;ЯНУТЬ»

  

Працівники Вижницького РБНТД захопили присутніх жартівливими сценками та привітальними словами, яких у їхньому творчому  налічується чимало. Піднесеного настрою поетичній зустрічі додали пісні у виконанні  колективу «Калинове гроно», яким успішно керує сам ювіляр.

 Маючи неабиякий хист до поетичного слова, ведуча А. Юрійчук – головний спеціаліст відділу культури Вижницької РДА, вміло й проникливо довела, що поезія – це не просто слова, це стан душі. Поринувши у творчий світ Василя Овадюка, відчувається наскільки він багатий, оригінальний, безпосередній.

«ЗАПІЗНІЛІ КВІТИ НЕ В96;ЯНУТЬ»

 Світлиця Міліївської бібліотеки була наповнена духмяним ароматом хризантем, які ніби підказували поету: «Запізнілі квіти не в`януть». Це справді так. У той день Василь Овадюк презентував свою нову книгу «Промінь сонця в осіннім саду». То ж бажаємо буковинському поету нових творчих злетів й нових літературних здобутків. 

О. Славнич