Долучилися до добрих справ

 vyzhnitsa14 жовтня українці святкували одразу чотири свята. День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України та 80-ту річницю cтворення УПА. На площі Героїв Майдану м. Вижниці відбувся мітинг, до якого долучились й викладачі нашої Мистецької школи. Цьогоріч, як ніколи, він був наповнений вдячністю і молитвами всім захисникам і захисницям України.

Викладачі художнього відділення Олена Ткач, Любов Косович, Валентина Дудяк підтримали ідею Федора Чев'юка та зорганізували виготовлення окопних свічок. Їм допомагають учні та викладачі музичного відділення. Віск для свічок приносять служителі церков м. Вижниці, сіл Черешенька та Чорногузи. Залишки гноту змотуються в клубочки і будуть використовуватись військовими для розпалу ватри чи пічок-буржуйок. Окрім того, наші юні художники підготували виставку патріотичних листівок, які разом із смаколиками волонтери відправлять на Схід України. Ми також підтримали флешмоб по збору пластикових кришечок. Благословив на добру справу отець Михайло Свято-Михайлівської церкви м. Вижниці.

Попереду на всіх нас чекають важкі дні. Але ми вперто віримо, що наша маленька справа додасть сили захисникам і захисницям в запеклій боротьбі за незалежність держави та право на життя українців. Тож тримаємо стрій. Переможемо! Слава Україні!

Ганна ВАТАМАНЮК,

заступниця директора

Мистецької школи

Вижницької міської ради