Кольорові ноти

1 1Часто ми використовуємо словосполучення "креативні методики", "актуальні питання сучасної педагогіки", "інноваційні методи" тощо. 23 січня про реальне втілення таких методик викладачі Черемоського територіального методичного об'єднання говорили під час Х онлайн конференції. Вони також переглянули майстер-класи викладачів мистецьких шкіл України в рамках мистецького форуму, який проводила Міжнародна корпорація "Зоряні мости" за різними фахами: фортепіано, вокал, гітара, фольклор та етнографія, хореографія, образотворче мистецтво.

Виступ на тему: "Організаційно-правові засади діяльності закладів початкової освіти в умовах законодавчих змін" директора V Київської дитячої музичної школи, викладача Національної академії керівних кадрів і культури і мистецтв, голови президії ГО "Всеукраїнська рада директорів закладів початкової мистецької освіти", заслуженого працівника культури України Олександра Шаліта був особливо актуальний для директорів та завучів мистецьких шкіл в умовах адміністративної реформи та децентралізації.

Викладачів нашої мистецької школи зацікавила методика "Кольорових нот" на уроках з фаху елементарного підрівня початкової мистецької освіти Лілії Майданюк, директорки КЗ "Бершадська ДМШ ім. Р. Скалецького", викладачки по класу фортепіано. Викладачка художнього відділення Любов Косович розмалювала фортепіано, яке засміялося кольоровими клавішами. Починаємо працювати з кольоровими нотами. Буде цікаво і викладачам, і учням.

Ганна ВАТАМАНЮК,

заступниця директора Мистецької школи Вижницьої міської ради