БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ» НА ВИЖНИЧЧИНІ

 

БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОЇ ЄДНОСТІ» НА ВИЖНИЧЧИНІ 13 липня 2014 року в Міліївському СБНТД у рамках районного фестивалю «Джерела духовної єдності» для людей з обмеженими фізичними можливостями відбувся благодійний марафон. Духовні пісні прозвучали у виконанні хору церкви «Відродження», свої творчі здібності продемонстрували гості свята – вихованці Снятинської школи – інтернату, а також учасники обласного фестивалю «На крилах надій» - Борис Чечул (с. Чорногузи), Іван Шандро (с. Мілієво). Гарного настрою усім присутнім додав виступ аматорів Міліївського СБНТД.

 Тепла зустріч та дружнє спілкування продовжувалося і за благодійним обіднім столом, який організувала церква «Відродження». Вихованці Снятинської школи – інтернату щиро подякували за допомогу меценатам - приватним підприємцям м. Вижниці Михайлу Дарію, Івану Ковалю, Валентині Федорощак та Олені Гонтар.

 Педагогічний колектив Міліївської ЗОШ (директор - Катерина Маковійчук) та працівники дошкільної установи зібрали продуктові набори та накрили фуршетний стіл для всіх учасників свята. Багато зусиль і творчої праці доклали й бібліотечні працівники та працівники культури сіл Кибаки і Мілієво.

 По завершенню свята гості зі Снятина відвідали Анину гору у м. Вашківцях. Естафету марафону міліївці передали до села Банилів, де 19 серпня відбудеться нова творча зустріч та концертна програма.