«На крилах надій» у Вижниці

 

У Вижницькому районі відбувся щорічний районний фестиваль народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими фізичними можливостями. Фестиваль проводився у три етапи за номінаціями: пісенний жанр, авторська пісня, театральний та художнє читання, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

фестиваль

Перший етан відбувся 5 червня у рамках І-го районного благодійного фестивалю «Джерело любові» для дітей сиріт, напівсиріт та позбавлених батьківського піклування. У ньому взяли участь й діти шкільного віку з обмеженими фізичними можливостями.

Другий етап проходив у рамках фестивалю народної творчості «Калинові обереги»  9 червня в селі Іспас. Діти та дорослі люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу на рівні з майстрами народної творчості представити витвори своїх рук.

Третій етап відбувся 10 червня  у рамках першої районної естафети милосердя «Джерела духовної єдності». Тут мали змогу продемонструвати свої творчі здібності юнаки та дівчата, а також старші люди з обмеженими фізичними можливостями. Всі учасники та глядачі помолилися за мир у державі, просили Божої помочі інвалідам та усім тим, хто їх доглядає.

Гостями цього свята були діти з будинку-інтернату психоневрологічного центру м.Снятина та мішаний хор церкви «Відродження» м.Вижниці.