Фестиваль «Джерело любові» у Вижниці

05 червня 2014 року в приміщенні Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся І районний благодійний фестиваль «Джерело любові». Він зорганізований з метою підтримки і розвитку дитячої та юнацької творчості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у прийомних сім'ях та будинках сімейного типу.

фестиваль

Мета   фестивалю - пошук нових форм роботи із зазначеною категорією дітей, де кожен учасник має змогу продемонструвати розмаїття своїх творчих здібностей.

Організатори  фестивалю стали: Вижницька районна рада, Вижницька районна державна адміністрація, Вижницька міська рада; Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури; служба у справах дітей, районний центр соціальних служб для молоді.

Учасники фестивалю демонстрували свою творчість у номінаціях:вокал, художнє читання, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво.

Своєю творчістю порадували діти з міста Вашківці: родина Вахтильчуків, Анастасія Бандура, Андрій Лупу; Ольга Михайліна з смт.Берегомет; Юрій Зозуля, Олена Марку та Микола Величко із с.Замостя, Катерина Жавгурян з с.Коритне. Діти читали власні вірші та вірші українських авторів. Максим Галяновський та Владислав Панчук подарували пісні. А Станіслав Георгійчук, Марія Гашпан, Олена Томюк, Ольга Михно, Гашпан Ганна, Стороженко Єсенія, Ніколетта Марку принесли на виставку свої оригінальні малюнки та вишивки.